20 Yılı Aşkın Tecrübe 15 Temmuz Demokrasi Meydanına Taşınıyor

592

Ünye’de 20 yılı aşkın kuyumculuk sektöründe faaliyet Köroğlu Kuyumculuk sahibi Nuri Kumaş, 6 yıldır Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:15’te çalıştırdığı iş yerini yeni yeri olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na taşıdı.

Yıllardır vatandaşlara en iyi imkan, çeşitli marka ve ürün modelleriyle müşterilerine hizmet veren Nuri Kumaş 2 Aralık Günü yeni yeri olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda hizmetine devam edecek.

Konuyla ilgili olarak Alp Medya Ajans’a konuşan Kumaş,” Bu mesleğimizi 20 yılı aşkındır devam ediyoruz. Esnaf ve işlerimizde çok şey gördük ve çok işleri daha iyisini öğrendik. Biz her zaman Ünye’ye ne yapabiliriz konusunda yada hangi kaliteli ürünleri getirebiliriz diye firma olarak hem o düşünce içerisinde olduk. Tabi bunu da zamanla başardığımıza inanıyoruz. Şu anda ulusal olarak 156 ülkeye ihracat yapılan altınların bizler bayiliğini yapıyoruz. Tekrar bu 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızdaki mağazamızla beraber kaliteli ürünlerimizle beraber taşınıyoruz. Tabi orası bizim kendi yerimiz. Biz burada belediyenin bir kiracısı olarak onlarda bir proje düşündükleri için taşınıyoruz. Bizleri iş yerlerinde her türlü desteği veren Ünye Belediyesi’ne de teşekkür ediyoruz. Aynı bu yerimizde olduğumuz gibi yeni iş yerimizde de müşterilerimize kaliteli ürün vermenin çabası içerisinde olacağız. Ayın 2’inde Pazartesi günü yeni yerimizde hizmetimize özel sürprizlerimiz olacak. Buradan bütün müşterilerimize ve kuyumcu esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Köroğlu Kuyumculuk 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda 2 Aralık Pazartesi Günü müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı