Ünye Güneş Kuyumcu Artık 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda

803

Kuyumculuk Sektörünün yıllardır içerisinde bulunan ve Avni Çavuşoğlu ile İbrahim Kolcu ortaklığı olan Ünye Güneş Kuyumcu, yeni yeri olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda yeni konseptiyle müşterilerine hizmet verecek. Yıllardır elit ve yerli müşteri odaklı hizmetlerine devam eden Güneş Kuyumcu, yaklaşık 23 yıldır Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan iş yerinden 162 m2’lik alana sahip yeni yerine taşındı.

Kolcu,”25 Yıllık Tecrübemizle Yeni Yerimizde Olacağız”

Yaklaşık 2 yıl çıraklık ve kalfalık deneyiminin ardından 1997 yılında kendi iş yerini açtığını söyleyen Güneş Kuyumculuk ortaklarından İbrahim Kolcu,” 1995 yılında askerden geldikten sonra iki yıl kuyumcunun yanında çalıştım. Daha sonra bu mesleği öğrendim. 1997 yılında ise bu gördüğümüz yerde 15 m2 alanda bir iş yeri açtım. 23 yıldan itibaren kendi işletmemi çalıştırıyorum. Tabi 2 yılda bu işi öğrendiğimi de katarsak toplam 25 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyorum” dedi.

“2 Aralık Pazartesi’den İtibaren 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndayız”

Boş çeşit ve ürünlerinin de yeni iş yerinde olacağını söyleyen Kolcu,”Yeni yerimizde burası küçük olduğundan dolayı ürünlerimizi daha detaylı müşterilerimize sunamıyorduk. Tabi yeni yerimizde daha farklı, bol çeşit ve kampanyalı ürünlerimizi müşterilerimize sunacağız. Müşterilerimizin memnun kalacağına inanıyorum. 2 Aralık Pazartesi’den itibaren 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda olacağız. Yeni yerimize büyük açılışımızı daha sonra yapacağız” diye konuştu.

“Yeni Ürün Ve Yeni Markaları Müşterilerimize Sunacağız”

Yeni iş yerinde müşterilerine yenilik kazandırmayı hedeflediklerini söyleyen İbrahim Kolcu,”15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan yeni yerimiz 160 m2 alana sahip. Üst katıyla beraber 380 m2 alanda hizmet vereceğiz. Karadeniz’de, Samsun dahil en büyük mağazayı Ünye’de açmış oluyoruz. Tabi bu 23 yıllık süreçte Ünyeli hemşerilerimiz bizi sevdi. Bizlerde onlarla beraber büyüdük. Şu an iş yerimizde 21 personelimizle çalışmaya devam edeceğiz ancak önümüzdeki günlerde iş yoğunluğuna göre tabi personel düşünüyoruz. Müşterilerimiz eski mağazamızda olan ürünleri yeni mekanımızda hiç birini göremeyecekler. Tamamen yeni markalarla anlaşmış bulunuyoruz. Kol saatleri, pırlanta ve altın çeşitlerimizle marka olarak bir değişim gerçekleştireceğiz. Yeni kampanyalar düzenleyeceğiz. Ve İnşallah önümüzdeki süreç içerisinde en iyi hizmeti vermek adına bundan sonra 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı