Ünye Şöhretler ve Veteranlar Takımı Boyabat’tan 3 Puanla Döndü

200

01.12.2019 tarihinde Boyabat ilçe stadında Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonu Orta Karadeniz Bölgesi 4. hafta müsabakasında Ünye Şöhretler ve Veteranlar takımı ile Boyabat Veteranlar takımı mücadele etti.

Ünye Şöhretler ve Veteranlar takımı deplasmanda 23.ncü dakikada Mehmet Ceylan ve 66.nci dakikada Mehmet Emin’in golleri ile yenerek 6 puana yükseldi.

3 maçta 2 galibiyet 1 mağlubiyetle 6 puanla lige iyi bir başlangıç yapan Ünye Şöhretler ve Veteranlar takımı, hafta sonu Samsun Veteranlar ile sahasında karşılaşacak.

Teknik Sorumlu Orhan İhtiyar konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları ifade etti; “Güzel bir futbol sergileyerek hakkettiğimiz bir 3 puan oldu. Her geçen gün daha da iyi oynuyor, arkadaşlık pekiştikçe sonuca daha rahat ulaşıyoruz. Mücadele eden tüm futbolcularıma özverili çalışmalarından ve fedakârlıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

Amacımız Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılmak. Takıma ve oyuncu gurubuna güveniyorum. Hafta sonu oynanacak Samsun müsabakasına hazırlıklarımız başlayacaktır. Kulüp Başkanı ve takım oyuncusu Murat Ülgen ilimizi ve ilçemizi en güzel şekilde temsil ediyor, elimizden geleni yapıyoruz. Arkadaşlık ortamının hat safhada olduğu ve inancın üst düzey olduğu bu toplulukla sonuca ulaşmak daha kolay oluyor. Futbolcu arkadaşlarımızla beraber çok arzulu ve istekli oynuyoruz güzel oyunumuzu da sahaya yansıtıyor ve de sonuca kolay ulaşıyoruz. Boyabat’ta gerçekten güzel bir futbol sergileyerek, ayağa toplarla Mehmet Ceylan ve Mehmet Emin’in güzel golleri ile hakkettiğimiz puanları aldık. Yükselişimiz sürerken pazar günü Samsun maçı hazırlıklarına başlayacağız. Bizi Sinop Boyabat’ta centilmence çok iyi ağırlayan yönetim ve futbolcu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı