Köroğlu Kuyumculuk Kaliteli Hizmeti İle Yeni Yerinde

902

Geçtiğimiz günlerde Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde yıllardır işletilen Köroğlu Kuyumculuk, artık 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda müşterilerine hizmet vermeye başladı. 20 yılı aşkın süredir sektöründe iyi bir hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Köroğlu Kuyumculuk, geniş mekan ve yeni konseptiyle yeni yeri olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na geçti. Her gün daha farklı yenilik ve daha kaliteli hizmet anlayışını kendilerine rol edinen Köroğlu Kuyumculuk, yıllara dayalı daimi müşterilerinin yanı sıra, yeni müşterilerine de kapılarını açıyor.

Yeni mekanda yenilik ve kaliteyi arttırdıklarını ifade eden Köroğlu Kuyumculuk Sahibi Nuri Kumaş,” Daha öncede açılışlar yaptık. Ama buradaki açılışımız daha keyifli ve daha güzel oldu. Yeni mekanımız çift vitrinlidir. Tabi buraya taşınacağımızı siz basın yoluyla ve yakınlarımıza bildirmiştik. Biz öncelikle ne yaptığımızı ve nasıl bir hizmet verdiğimizi çok iyi biliyoruz. Müşterilerimize, Ünye’mize ne katıyoruz bizler için bu önemlidir. Bundan sonraki süreçte de fiyat ve kalite anlamında ilçemizin insanlarının en iyisine layık olduğunu zamanla iş yerimizde göreceğiz” dedi.

“Özel Bir Açılış Gerçekleştireceğiz”

Taşındığı yeni yerinde özel bir açılışın olacağını söyleyen Kumaş,” Yeni yerimizde tabi ki özel bir açılış gerçekleştireceğiz. Tarih ve zamanını şimdiden belirledik ancak kamuoyu ile şu an paylaşmayacağız. Ölüm kalım olur yada bir aksilik olur diye ilerleyen zamanlarda tarihi açıklayacağız” diye konuştu.

Bizde müşteri memnuniyeti önceliktir diyen Kumaş,” Bu müşteri memnuniyetine kalite ve güven anlamında 3Z formülü ile çalışıyoruz. Kaliteli ürün,güven,müşteri odaklı çalışıyoruz. Biz zaten yöresel kuyumculuk yapıyoruz. Ünye’nin evladıyız. Gelip bizden bir Fatsa’lı, Terme’li yada bir Samsun’lu bizden alışveriş yapmıyor. Burada Ünye olarak düşündüğümüz için bir aile olduğumuzu söylemek isterim” şeklinde konuştu

Eşi Bekir Coşdan’la beraber Köroğlu Kuyumculuktan yaklaşık 10 yıldır alışveriş yaptığını söyleyen Nagihan Coşdan,” Ben Nuri beyi diğer eski yeri açıldığından beri tanıyorum. Biz kendisinden memnunuz. Yeni yerinde de onunla alışverişimize devam edeceğiz. Kendisine para olarak bırakıyoruz sonra altına yada grama çeviriyoruz. Yaklaşık 10 yıldır güzel bir alışverişimiz var” dedi.

Bir diğer müşteri Seçkin Karayel ise,” Ben Nuri beyi yıllardan beri tanıyorum. Kendisi eski mahallemizden de komşumuzdur. Zaten alışverişimizi de kendisiyle yapıyoruz. Yeni yeri de kendisine ve sevenlerine hayırlı olsun diliyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı