Nerede Ünye Sevdalıları

443

[tdm_block_team_member name=”Hamza Alp” tds_social=”tds_social1″ facebook=”https://www.facebook.com/hamza.alp.5682″ tds_team_member2-description_align_vertical=”content-vert-center” image_size=”auto 100%” image_alignment=”top” image_repeat=”” img_height=”eyJhbGwiOiIyMDBweCIsInBob25lIjoiMTgwcHgifQ==” tds_team_member=”tds_team_member3″ tds_team_member3-content_align_vertical=”content-vert-center” tds_team_member3-image_space=”30″ tds_team_member3-image_width=”eyJhbGwiOiIyMDAiLCJwaG9uZSI6IjE4MCJ9″ image_height=”300″ image_width=”300″ icons_padding=”1″ icons_spacing=”10″ name_tag=”h2″ tds_team_member3-f_title_font_family=”445″ tds_team_member3-name_color=”#ec0000″ tds_team_member3-title_color=”#999999″ job_title=”hamzaalp@alpmedyaajans.com” tds_team_member3-f_job_title_font_family=”445″ tds_team_member3-f_descr_font_size=”0″ tds_social1-icons_color=”#cccccc” icons_size=”20″ open_in_new_window=”yes” tdc_css=”eyJhbGwiOnsiYm9yZGVyLWNvbG9yIjoiI2NjY2NjYyIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=” image=”9400″]

Ünye 1957 Spor’a hala bir başkan bulunamadı. Tamam sezon başı bir hevesle aldığımız Ünyespor da kötü gidişatın ilk sorumlusu benim, istanbul kanadı istifa etti kendi özümüze döndük, üç dört kişi ile bu takımı ayakta tutmaya çalıştık fakat Ünye şehri bize sırt çevirdi. Bu takımı düşürün dendi, fakat biz bu takım düşmesin diye çaba sarf ettik. Bizim bu çabamızı boşa çıkartmak için bu yönetimi istemiyoruz istifa edin denildi. İlk iş olarak da Ünye belediyesi sosyal tesisinden kira bedeli olarak 100 bin lirayı bize vermesi gerekirken kira olarak düştü. Belediyeden de bu güne kadar 10 bin, 10 bin olmak üzere 20 bin lira para aldık. Bu şehrin ana dinamosu belediyedir, bu kulübün sadece bir aylık iaşe gideri 20-25 bin liradır. Hadi biz bıraktık sonuç ne oldu, kim sahip çıkıyor. Adayların hepsi belediye bu takıma sahip çıkmaz ise biz birşey yapamayız diyorlar. Peki bize niye belediye sahip çıkmadı da sizlere sahip çıksın. Amaç Ünye 1957 Sporu düşürmek bu alenen ortada. Sözde Ünye’nin ileri gelenleri akil insanları neredeler.

Hiç düşündünüz mü eğer Ünyespor amatöre düşerse 400 den fazla genç çocuklarımızın hedefleri ne olur diye, on yaşından itibaren her futbol oynayan gencin hayali Ünyespor’da top koşturmak, peki sizler ne yapıyorsunuz bu geleceği yok ediyorsunuz. Şimdiye kadar alt yapıdan üst yapıya pek gencimiz çıkmamaış olabilir ancak dört beş tane dahi çıksa bizim kazancımızdır. Siz sadece bugün Ünyespor’u düşürmüyorsunuz gençlerin geleceğini de elinden alıyorsunuz bununda farkındamısınız bilmiyorum.

On beş yirmi gündür koskoca Ünye’den bir yönetim oluşmadı, yapana da destek olmadınız, amacınız Ünye 1957 spor’u düşürmek olduğunu bir kez daha gösterdiniz. Çünkü bu takımı bu hale biz getirmedik Hamza Alp ve yönetimi getirdi diyeceksiniz. Sizler aslında böyle yapmakla şunu da gösteriyorsunuz biz bir cenazeyi bile nasıl kaldıracağımızı bilmiyoruz diyorsunuz.

Her şey gözlerimizin önünde cereyan ediyor ancak bir aklı selim kimse de çıkıp neler oluyor demiyor çünkü herkes sanki bu Ünyespor’dan bıkmış. Ben er olayım siz yüzbaşı olun bu takımı ve geleceğimizi kurtaralım dedim kimse yanaşmadı. Ünye de yüzün üzerinde iş adamı var, hepsinden toplu olarak değil aylık aidat alalım bu takımı ve geleceğimizi kurtaralım dedim olmadı. İş bankasının oradaki otoparkı verin işletelim dedim olmadı. Hadi şimdi orayı da boş verin 15 Temmuz meydanının altında ki otoparkı verin en azından aylık sabit bir geliri olsun zaten belediye olarak orayı işletemiyorsunuz etrafı dolu araçlar içeri girmiyor, Büyükşehir belediyesi de etrafından çekilir ve araç koydurmaz ise Ünye 1957 spora güzel bir gelir olur. Haydi artık silkelenelim icraat yapalım. Yeter artık devamlı konuşmak değil icaat zamanı geldi de geçiyor.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı