“Ünye’ye Yakışır Bir İskele Ortaya Çıkacak”

315

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye İskelesi’nde başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Ünye’nin vitrini ve sembol mekânlarından olan Ünye İskelesi’nde korkuluklar yeniden dizayn edilirken aydınlatma ve kırık olan zemin taşlarının da iyileştirilmesi yapılıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Kısa zamanda Ünye’ye yakışır bir iskele yapılarak hayata geçirilecek” dedi.

“Ünye’ye Yakışır Bir İskele Ortaya Çıkacak”

Ünye’nin yaz sezonunda 500 bini aşkın ziyaretçi ağırladığını ve iskelenin kentin en hareketli noktalarından biri olduğunu ifade eden Genel Sekreter Coşkun Alp, “Tarihi, kültürel ve doğal yapısı ile Karadeniz Bölgesi’nin en önemli turizm noktalarından biri olan iskelede bakım, onarım ve yenileme çalışmaları ekiplerimiz tarafından devam ediyor. İskeledeki çalışmalar kısa sürede bitirilerek Ünyeli hemşerilerimizin hizmetine girecek. Yeni konsepti ve modern görüntüsü ile Ünye İskelesi ilçemizin güzelliğine güzellik katacak” dedi.

“Çalışmalar Başkan Takibinde”

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçede yapılan her çalışmanın Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in bizzat yakından takip ettiğinin altını çizen Genel Sekreter Coşkun Alp, “ İlçelerimizde yapılan ve yapılacak her çalışma Büyükşehir Belediye Başkanımız tarafından takip ediliyor. Yapılan çalışmalarda oluşabilecek her problem başkanımızın girişimleriyle çözüme kavuşturuluyor. Bu bağlamda hemşerilerimiz rahat olsunlar. Ordu’da işleyen bir mekanizma var” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı