Ağıralioğlu,”Veciz Cümleler Kurup Berbat İşler Yaptılar”

404

İyi Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu Çaybaşı’nın İlküvez mahallesinde bulunan çöp depolama tesisini ziyareti sonrası Ünye Yüzüncü Yıl Restaurant’ta partililerle bir araya geldi.

Ağıralioğlu,” Türkiye’nin son 18 yıllık siyasetini eleştirirken, bu gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 yıllık iktidarında ülkeyi fakirleştirerek kendilerini ve partililerini zengin ettiğini söyledi.

Ağıralioğlu,” Promter Onun Sanki Bir Vücudunda Bir Parça Olmuş”

Türk siyaset tarihi veciz cümleler konuşan şu ana kadar böyle bir adam olmadığını ifade eden İyi Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu,” Sözün mikrofonda söylenilecek olanının karınları doyurmayacağı kefil zamanlardayız. Veciz cümlelerin  istikbalde dahil ihtişamlı kurulmuş hakikatli nutukların karın doyuramayacağı Türk yurdunda konuşarak ayağa kaldıramayacağı gerçeğiyle karşılaştığımız çetin günlerdeyiz. Türk siyaset tarihi veciz cümleler konuşan şu ana kadar böyle bir adam görmemiştir. Hem kendisine metin yazan çizen kadrosu ortalama siyasi olarak nabzını tutmaya heves ettikleri bir milletin ne duymak istediğini bilerek memleketin birikmiş topraklarında bulunan hikayelerini biriktirerek beyefendinin önüne koyuyorlar. Allah var Recep Tayyip Erdoğan Promter cihazını bir uzvu gibi kullanıyor. Yani bey efendinin Promter cihazıyla konuştuğunu hiç kimse bilmez. Bey efendi Promter cihazını o kadar güzel kullanıyor ki bu cihaz bey efendinin vücudunda bir parça haline gelmiş. O çerçeve içerisinde söylenmedik söz, siyasi kuvvete kaydedilmemiş cümleler ve siyasi kuvvete çevrilip kaydedilirken içi boşaltılmamış manasız kavramlar kalmadı” dedi.

Veciz Cümleler Kurup Berbat İşler Yaptılar

Türkiye’de son 18 yıllık Ak Parti İktidarını eleştiren Yavuz Ağıralioğlu,” Gök kubbenin altında söylenecek bir söz zaten yoktu ve bey efendi tekrarlayarak bir daha başlattı. Hikmetli sözler söyleyip berbat işler yapan bir siyasal gelenek oluşturdu. Veciz cümleler kurup berbat işler yaptı. Mikrofonlarda konuşan hiç kimse ben memleketin canına okuyacağım, şayet bana yetki verirseniz çoluk çocuk herkesi karun kadar zengin yapacağım, bana verdiğiniz yetkiyle lüks ve şatafat içerisinde yaşayacağım, hazineyi talan edeceğim, karunları talan edeceğim, bütün bunların üzerinde adaleti ifşat edeceğim, şehitlerinizin canına okuyacağım, Türklüğü berbat edeceğim, bana sizi toparlanamaz hale getirmeyeceğim demesin” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı