Tavlı,”Yeni Yılda Hepimizin Üzerine Önemli Sorumluluklar Düşüyor”

236

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında, “Ünye’mizin gelişmesi ve ortak hedeflerimiz için yeni yılda da yorulmadan, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve hedeflerine ulaşması için koyduğumuz hedeflerimize ilerlemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 2020 yılının hayırlar getirmesini, birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni etti.

Tavlı,”Yeni Yılda Hepimizin Üzerine Önemli Sorumluluklar Düşüyor”

Yeni yılda Ünye için el ele vererek hep birlikte çalışacaklarını ifade eden Başkan Tavlı, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2020 yılında daha güzel, mutlu ve huzurlu günler diliyorum. Şüphesiz, geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için, hepimizin üzerine önemli sorumluluklar düşüyor. Bizlerin, aynı kentte yaşayan insanlar olarak, en önemli sorumluluğumuz birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü olmaktır. Başta kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesimleriyle birlikte, el ele vererek beraber yaşamak, çalışmak ve daha çok üretmek bizi aydınlık geleceğe taşıyacaktır. Ünye’mizin gelişmesi ve ortak hedeflerimiz için yeni yılda da yorulmadan, kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve hedeflerine ulaşması için koyduğumuz hedeflerimize ilerlemeyi sürdüreceğiz. Değerlerimiz bize birliği, beraberliği ve kardeşliği yüceltmeyi öğütlemektedir. Çalışmalarımızın tamamını bu anlayışla planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılda ve daha nice yıllarda halkımızın gücüne inanarak, ümidimizi canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan, kardeşlik hukukuna sadık kalarak tüm hemşehrilerimizin huzur ve güven ortamında sağlıklı ve sıhhatli yeni yıllar geçirmesini temenni ediyorum.”

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı