“Birlikte Çok Güzel Çalışmalara İmza Atacağız”

171

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Büyükşehir Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ilk oturumda açık oylama usulüyle meclis başkanı seçimi yapıldı. Yapılan seçimle Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Yasin Özcan oldu. Başkanlık seçiminin ardından 15 asil 15 yedek olmak üzere yürütme kurulu üyeleri de seçildi.

“MECLİSTEN SADECE ORDU’MUZ İÇİN DEĞİL, TÜRKİYE VE DÜNYAMIZ İÇİN DE DEĞERLER ÇIKACAK”

Gerçekleştirilen meclisle birlikte hedeflerin yüksek tutulduğunu söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Sizler bizim ümidimiz, vicdanımız ve enerjimizsiniz. Bunların 3’ü bir araya geldiğinde geleceğimiz oluyorsunuz. Bu meclisten sadece Ordu’muz için değil, Türkiye ve dünyamız için de değerler çıkacak. Sizlerden çok şey bekliyoruz. Bu mecliste hiçbir ayrım yapmadan açık açık her şeyi konuşacağız ve ortaya çok sağlıklı görüşler çıkacak. Hedeflerimiz çok büyük. Düşünen, Üreten ve Yarışan Ordu sloganını Ordu’da uygulayacağız. Özellikle düşünme mekanizmasını çalıştıracağız. Eksikliğimizi, insanlığımızı, kendi rolümüzü düşüneceğiz. Peşinden sevgiyi, iyilikleri ve hizmetleri üreteceğiz. 3’üncü olarak da yarışacağız. Sizler de bu anlamda kolları sıvayacaksınız. Bu meclis aynı zamanda bir fabrika olacak. Burada fikirler üreteceğiz” dedi.

“BİRLİKTE ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ”

Mecliste konuşan Ordu Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ömer Aydın, “ Sayın başkanımızla Ordu’yu yönetmenin heyecanı içerisindeyiz. Hilmi Güler sadece bir başkan değil ayrıca hepimizin öğretmeni. Sorun ve talepleriniz doğrultusunda bize geleceksiniz bizde başkanımız nezlinde çözüme kavuşturacağız. Bu meclisle birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağız” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı