İki Başkan’dan Farklı Kutlama

244

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ünye Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi ve Teknikerler Derneği Ordu İl Başkanı Musa Kıranlı Alp Medya Ajansımıza ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarete gelen her iki başkanın ikramı olan bir poşet dolusu mandalina dikkatlerden kaçmazken, Başkan Sobi ise,” Kış olduğu için basınımız hastalanmasın. Bu gün sizin gününüzde farklı olsun istedik” dedi.

Ziyarette konuşan Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Adnan Sobi,” Öncelikle ben fedakarca çalıştığınız bin bir emekle yaptığınız haberlerinizle duyurma ve görsel anlamında varlığımıza varlık kattığınız için teşekkür etmek için ziyaret ettik. Biz basın camiasına derneğimizi kurduğumuz günden itibaren hem de insanı vasıflarımızdan dolayı her zaman değer verdik. Çünkü var olanı söyleyen var. Olanı gündeme getiren eksik olanı da tamamlanması için çalışan bir coğrafya da yaşıyoruz. Buna da en büyük katkıyı sizler sunuyorsunuz bu anlamda ben tekrar gününüzü tebrik ediyorum ve bundan sonraki çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Teknikerler Derneği Ordu İl Başkanı Musa Kıranlı ise,” En büyük dostluklarının basın çalışan olduğunu biliyorum. Bu yüzden sizi her şekilde destekliyoruz. Bizleri desteklediğinizi de görüyoruz. Basın bulunduğu ilde ve ilçede kültürel sosyal kalkınmasında kamuoyu oluşmasında başrolü oynayan bir meslek grubudur. Ünye’miz ve Ordu’muz bu bakımdan çok şanslı. Sizler gibi çok değerli gazeteci çalışanlarımız var. Bir fotoğraf almak için bir anı haberleştirmek için bazen çoğu zamanda olsa zor koşullarda çalışmaktasınız. Sizin çalışma koşullarınızın daha da  iyileşmesini diliyorum. Bu anlamda ise tüm çalışan gazeteciler gününü kutluyorum” diye konuştu.

Ziyaretten oldukça memnun olan ve teşekkür eden Alp Medya Ajans Sahibi  Gazeteci Hamza Alp,” Her iki başkanımıza da teşekkür ediyoruz. Birlikten güç doğar. Onlar bir şeyler söylediğinde kamuoyuna bizde doğru ve tarafsız olarak aktarmak için buradayız. Hepimizin amacı ülkemizin Ünye’mizin daha iyi yerlere gelmesi için çabaladığımızdan dolayıdır. Bu vesilede bizleri ziyaret eden günümüzü kutlayan dernek başkanlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı