Yanık,” Ben Milletimin Yanındayım”

528

Çaybaşı’nın İlküvez Mahallesi’nde Ordu Büyükşehir Belediyesine ait vahşi çöp depolama alanını ziyaret eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici yüzlerce vatandaşın alkışları arasında çöp tesisini ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Çaybaşı Eski Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi’nden Çaybaşı Belediye Başkan Adayı olan İsmet Yanık ile birlikte Çaybaşı Göksu ile İlküvez Mahalleri içerisinde bulunan vahşi çöp depolama tesislerini yerinde inceledi. Yüzlerce vatandaşın aylardır tepkisine yol açan çöp tesisi için çözüm üretileceğini söyleyen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici,” Çöp olayının takipçisiyiz. Bu problemi çözeceğiz. Sizler bizlere güvenerek oy verdiniz, bizlerde bu güveni boşa çıkarmayacak ve çöp sorununu Ordu ve Ankara ile görüşerek çözüme kavuşturacağız” dedi.

Yanık,” Ben Milletimin Arkasındayım”

Yüzlerce vatandaşın toplandığı çöp ayrıştırma tesisi önünde vatandaşa hitap eden Çaybaşı Eski Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı İsmet Yanık,” Şimdi İsmet konuşmuyor ismet sesini çıkartmıyor diyenler var aramızda. Ben ağaçların kesildiği gün benim Göksu mahallesinde kardeşim burada eylem yaptığı gün bende buradaydım. 2014 yılında belediye başkanı seçildiğimde bu çöpün buraya yanlış olduğunu söylemiştim. Maalesef o zaman iktidar partisi belediye başkanı olarak davul zurna alıp eylem yapma şansım yoktu. Ama hukuki olarak burada şahitleri var. Benim Şenol kardeşim şahittir. Dava açtırdım toplam 160 bin lira  avukat parası ödedim. Hiçbir Göksu’lu kardeşimden dahi para falan almadım. Daha sonra davayı kazandık. Buraya Çed raporu ile ilgili avukat getirdim. O zamanın büyük şehir belediye başkanı Enver Yılmaz Göksulu halkını ikna etmezsen sana çivi dahi vermem dedi. Ve iki yıl ona boyun eğmedim. Burada iki defa eylem  yapıldı. İlk yapıldığında İstanbul’daydım. İkinci eylem yapıldığında İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu geldi. Halkıma verilmeyecek hiçbir hesabım yok. Buraya yaptığım hizmetler belli yaptığım yatırımlar belli. Hiç kimse yaptığımız tek bir yatırımı konuşmadan eline almış klavyeyi benim hakkımda asılsız laflar üretiyorlar. Ben onları Allaha havale ediyorum” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı