CEMAL ENGİNYURT’A DESTEK ÇIĞ GİBİ

1139

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Gazeteci Mine Kırıkkanat’ın Devlet Bahçeli aleyhine yaptığı açıklamalara sert cevap vermesinin ardından sosyal medyada bir anda hedef oldu.

Aleyhine yapılan paylaşımlar ve haberler ile bir anda Twitter’da gündem olan Enginyurt, gelen tepkilere sert cevap vererek, “Liderim Devlet Bahçeli’ye hakaret eden şerefsizin birine cevap yazdım diye, ne kadar şerefsiz varsa hakaret ve küfür yarışına girdiler. Herkes şunu bilsin ki, sizden korkan, geri vites yapan namerttir. Tek başıma kalsam da, namussuz, haysiyetsiz, kişilik cellatlarına karşı buradayım.” şeklinde açıklama yaptı.

Ancak başta MHP Ordu il ve ilçe teşkilatları ile Ordulular ve Enginyurt’u destekleyenler art arda destek mesajları paylaşarak, yanında sonuna kadar oldukları mesajını verdi. kendisine gelen destek mesajlarına sosyal medyadan yaptığı açıklamayla teşekkür eden Enginyurt, şöyle dedi;

“Davası uğruna mücadele veren, ilçesin de kirasını yeri geldiğinde de cebinden ödeyen, ailesinden fazla MHP için mesai harcayan, dostlukları adam gibi olan, insanlıklarıyla gönüller de taht kuran, MHP il, ilçe Başkan ve yöneticilerine, Parti gönüllüsü dostlara selam olsun. İyi ki varsınız” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı