Başarının Sırrı Müşteri Memnuniyeti

360

Durak fındık bu yıl, Adapazarı’na 2 bin 500 metrekare depo açmak için yürüttüğü çalışmaların yanı sıra bünyesine 5 tane daha seçici makineyi dahil edecek.

1960 yılında kurulan ve bin kişilik istihdamı ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Durak Fındık’ın yönetim kurulu üyesi kadir durak a göre başarılı olmak için teknolojiye açık olmalı müşteri memnuniyetini ön planda tutmalı, çok çalışmalı ve disiplinli olmalısınız. DURAK, günümüzde artık teknoloji çok önemli bir hale geldi yatırımların olmazsa olmazı diyebileceğimiz bir noktada. Bu yüzden teknolojiye karşı direnç göstermek firmaları başarısız kılacaktır. Bizde bu nedenle teknolojik yatırımlara önem verip kendimizi şu an ki teknolojiye adapte ederek maliyet artışlarımızı düşürmeye çalışıyoruz tabi iş disiplini ve azmi de olmazsa olmaz. İşlerinizi çok çalışarak disiplinli bir şekilde yürüttüğümüzde başarıya ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri ilişkilerimiz bizim için çok önemli. Müşterinin istediği ürünü, istediği zamanda ve şekilde onlara ulaştırıyor, geri bildirimleri takip ederek bizden istediklerini tam anlamıyla yerine getiriyoruz yarattığımız farkın temel sebeplerinden biri de bu.

Ülkenin ekonomisine hakim olmak da çok önemli. Yaşadığınız her kriz sizin için tecrübe olmalı ve ders çıkarmış bir şekilde bir sonraki adımınızı atmalısınız. Özellikle öz sermayeniz güçlü olmalı. Herhangi bir kriz anında herkes çok büyük bir karmaşa, kaos ve telaş içindeyken, siz kendi öz sermayenizin yardımıyla krizden yara almadan, hatta durumu fırsata çevirecek mantıklı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı