EN İYİ PROJE ÖDÜLÜ BAŞKAN TÖREN’İN

234

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, milli değerlere bağlı hizmet anlayışı, çevreye ve ekonomiye değer katan projesiyle” 2019 yılının En Başarılı Proje Ödülü’ne layık görüldü.

31 Mart Yerel Seçimleriyle Altınordu Belediye Başkanlığı görevini üstlenen ve geçen 10 aylık süre zarfında başarılı projelere imza atan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, TV 52 televizyonu tarafından düzenlenen “TV 52 Yılın Başarı Ödülleri” programında halktan elde ettiğini yine halka ve şehre veren etkili, verimli, tasarruflu yönetim anlayışı kapsamında Belediyeye kazandırdığı yıllık 12 Milyon TL tasarruf sağlayan projesi ile “2019 Yılının En Başarılı Proje Ödülüne” layık görüldü.

BAŞKAN TÖREN, “DERDİMİZ ŞEHRİMİZ, MUHABBET VE HÜRMETİMİZ İSE BÜTÜN İNSANLARIMIZA”

TV 52 televizyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen ödül törenine katılan Başkan Tören’e ödülünü, Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt takdim etti.

Ödül töreninde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “TV 52 televizyonu ailesine, yönetim kuruluna ve tüm çalışanlarına bu özel program için teşekkür ediyorum.

Derdimiz şehrimiz Muhabbetimiz ve hürmetimiz, bütün insanlarımıza…

Hedefimiz marka şehir, modern çağdaş şehir Ordu /Altınordu…

Dolayısıyla kaynakları en verimli şekilde kullanıp, geleceğin şehrini inşa etmek için çalışıyoruz.

Onun için israf değil tasarruf diyoruz…

Onun için doğru yatırım, etkin yönetim yönetişim ve ortak akıl diyoruz…

Şimdiye kadar yaptıklarımız bu şekilde bir değer oluşturduğu için de mutluyuz.

Biz iline, ilçesine, memleketine ve büyük Türkiye davasına sadece siyaset yoluyla değil, ekonomide, sanatta, tarihte ve sporda hizmet eden, dünden bugüne bu düşüncelerle yola revan olan biri olarak ödüle layık görülmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Ümit ederim ki, bundan sonrada Vizyonu Dünya Kenti Ordu’muz, Altınordu’muz için dün de bugün de yarın da birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmek nasip olur. İnsana hizmet ve hürmet eden belediyecilik anlayışımız çerçevesinde değer üreten çalışmalarımız dolayısıyla bizleri ödüle layık gören jüri ve komiteye çok teşekkür ediyorum” dedi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÜLER’İN ÖDÜLÜNÜ BAŞKAN TÖREN TAKDİM ETTİ

Öte yandan gecede “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı” ödülüne ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, layık görüldü. Bir yakınının rahatsızlığı sebebiyle programa katılamayan Başkan Güler’in ödülünü kendisi adına Abdülkadir Özkan aldı. Özkan’a ödülü Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören takdim etti.

Bir konuşma da burada yapan Başkan Tören, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, bu denli özel bir ödülü şahsımın vermesinden dolayı çok mutluyum. Büyükşehir Belediye Başkanımızı bugün üstlendiği görevden öte ülkemize önemli değerler katmış bir bilim insanı, entellektüel, münevver bir insan, Ordu sevdalısı olarak ve ötesinde siyasetin ahlaklı, kişilikli ve çoğulculuk ilkesi içerisinde bütün fikirleri kucaklayabilme hoşgörüsüne sahip olan devlet adamı ve gönül insanı olarak tanıma fırsatı buldum. Bu vesileyle ben, ödülü takdim ederken Ordu’muzun düşünen, üreten ve yarışan bir Ordu olması iddiasına maziden atiye verecekleri katkılar sebebiyle, arkasında memleket sevdası ile çalışacak 19 Belediye Başkanı ve iktidar muhalefet milletvekillerimizle ama en önemlisi de milletimizin destekleriyle şehrimizin hak ettiği, yarışan ve değer üreten şehirler arasındaki yerini alacağına olan inancımı şüphesiz dile getirmek istiyorum” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı