Ütso’dan Elazığ’a Yardım Atağı

416

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası yardım atağına geçti.

24 Ocak akşamı Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6.8 şiddetinde meydana gelen deprem sonrası Türkiye’nin dört bir köşesinde düzenlenen yardım seferberliğine Ünyelilerde kayıtsız kalmazken, bir destekte Ütso’dan geldi.

Açıkgöz ailesinin de tır desteği sağladığı yardıma öncülük eden Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Elazığ’a ulaştırılmak üzere vatandaşlardan gelebilecek bütün yardımların ulaştırılacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar,” Açıkgöz ailesinin bir tır aracı odamıza tahsis etmesinin ardından bizlerde ÜTSO ailesi olarak Elazığ’da yaşanılanlara kayıtsız kalamadık. Yarından itibaren Ünyeli vatandaşlarımız odamıza göndermek istedikleri eşyaları getirebilirler. Bu konuda Ünyeli vatandaşlarımızda ellerinden geleni yapacaktır ” dedi.

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği’nden Akar’a Mesaj

Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu konuyla ilgili olarak Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’la görüşerek, Elazığ’a acil olarak elektrikli soba, giysi, kuru gıda, çocuk bezinin öncelikli olarak ihtiyaç olduğunu ifade etti.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı