Uslu’dan Elazığlılara Mesaj

200

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremlerle ilgili açıklama yaptı.

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu Elazığ depreminin kendilerini derinden üzdüğünü belirterek, “Şahsım ve üyelerim her konuda fedakarlığa hazırdır.” dedi.

Başkan USLU yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

“Elazığ ve Malatya illerimizi etkileyen deprem bizleri derinden yaralamış, üzmüştür.Devletimiz güçlü bir devlettir, yüzyıllardır gelen devlet geleneğimiz, tecrübelerimiz ve Türk halkının en önemli özelliği olan yardımlaşma duyguları ile bu kötü günlerinde üstesinden geleceğimize, yıkılanın yerine yenisini daha iyi bir şekilde yapacağımıza hiç şüphem yoktur.

Hazırlıklı olmayı bir kez daha hatırladık

Bu yaşanan doğal afet bir yandan da bizlere her zaman depreme karşı hazırlıklı olmayı ve depremle yaşamayı öğrenmemiz gerçeğini bir kez daha hatırlatmıştır. Tüm kişiler, kurumlar olarak artık daha duyarlı ve daha bilinçli olarak gelecekteki olası depremlere karşı hazır hale gelmeyi bir görev olarak kabul etmeli ve acı kayıplar yaşamamak için tüm fertlerimiz, kurum ve kuruluşlarımız üzerine düşen sorumlulukları yerine getirme gayreti içerisinde olmalıdırlar.

Şahsım ve üyelerim her türlü fedakarlığa hazırdır

Bu manada bizler, TOBB önderliğinde başlatılan yardım seferberliğine Ünye Ticaret Borsası olarak da katılmış bulunmaktayız. Üyelerimizin destekleri ile birleştirdiğimiz yardımları Ordu İl’inde bulunan tüm oda/borsalar olarak en kısa sürede yardım bölgesine ulaştıracağız.

Bunun dışında da şahsım, Borsamız ve üyelerimiz adına elimizden ne gelirse yürekten yapmaya hazır olduğumuzu ifade eder, bu doğal afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dilerim.Tüm Milletimizin başı sağ olsun.” Dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı