Orman İşletme Müdürlüğü’nde “Kadı” Dönemi

494

Ünye Orman işletme Müdürü Aşkın Ozan Aydın’ın Balıkesir Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanması üzerine boşalan göreve Kastamonu Tosya Orman İşletme Müdürü Alpaslan Kadı atanarak görevine başladı.

Alpaslan Kadı Kimdir ?

Orman Teknikeri rahmetli Ahmet ve Safinaz Kadı çiftinin 1974 Trabzon Sürmene doğumlu olan oğlu Alpaslan Kadı, İlkokulu Trabzon’da, Ortaokul ve liseyi babasının görevi nedeniyle Samsun’da, Orman Mühendisliği Fakültesini Trabzon Teknik Üniversitesinde okuyarak 1995 yılında mezun oldu.

Askerlik sonrası Sinop Ayancık Orman işletme müdürlüğünde Orman mühendisi olarak göreve başlayan Alpaslan Kadı bir süre burada görev yaptıktan sonra 2012 yılında Tirebolu Orman işletme müdürlüğüne Müdür yardımcısı olarak atandı.

Üç yıl süre ile Tirebolu Orman işletme müdür yardımcılığı görevini başarılı çalışmalara imza atarak sürdüren Alpaslan Kadı 2015 yılında Kastamonu Tosya Orman işletme müdürlüğüne atandı. Beş yıl süre ile 2020 yılına kadar başarıyla sürdürdüğü Tosya Orman işletme müdürlüğünden Ünye Orman İşletme müdürlüğüne atanarak görevine başlayan Alpaslan Kadı evli, ikisi kız, dört evlat sahibi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı