Bargello’da Dev Kampanya Başlıyor

372

Markada kokuların kimliğini eşsiz kılan Bargello Parfüm, Şubat ayı içerisinde düzenleyeceği dev kampanyaya hazırlanıyor. Scentplus kurumsal kokulandırma çözümleriyle çalışmalarına devam eden Bargello Parfüm, dünyada ve müşteri odaklı kurumsal faaliyetlerine devam ediyor.

Uniport Alışveriş Merkezi’nin 2. Katında şubesi bulunan Bargello Parfüm, Dünyanın 24 ülkesinde 160 konsept satış noktasında faaliyet gösteriyor. Ünye Şubesinde de etkin çalışmalarına aralıksız devam eden Bargello Parfüm, Şubat ayı içerisinde gerçekleştireceği dev kampanyaya hazırlanıyor.

Kampanyayla ilgili açıklamalarda bulunan Uniport Alışveriş Merkezi’nin 2. katında bulunan Bargello Parfüm’ün satış temsilcisi Hamide Bakırcı,” Bargello ürünleri tamamen yerli üretimden oluşmaktır ve Bursa’da üretilmektedir. Zaten içeriğimizde olan parfümlerimiz hepsinde 24 saat kalıcılık vardır. Burada kampanya kapsamında satılan parfümlerimizin tanesi 35 liradan başlayıp, çift olarak satıldığında ise 60 liradır. Özellikle Uniport Alışveriş Merkezi’mize gelen müşterilerimizin çoğu öğrenci ve memur kesimlerden oluşmaktadır. Bargello ailesi olarak her ay düzenlediğimiz “Ayın Ürünü” kampanyası mevcuttur. Tabi bu “Ayın Ürünü” kampanyasında satılan ürünlerimiz 35 liradan 20 liraya kadar düşüyor. Tabi bu kokularımız bayan ve erkek olarak yapılmaktadır” dedi.

“Dev Kampanya Şubat Ayında”

Bargello Parfüm olarak Şubat ayı içerisinde dev bir kampanyanın müşterileri beklediğini söyleyen Bakırcı,” Her yıl özellikle Şubat ayında yılın kampanyası dediğimiz bir olayı gerçekleştiriyoruz. Bu kampanya ile parfümlerimizin tanesi 35 lira, diğer ikincisi ise 5 lira olacaktır. Bu kampanyamız bölgesel olarak uygulanmaktadır. Sadece parfüm üzerine değil diğer ürünlerimiz olan kolonya, araç parfümleri, oda kokuları, el kremleri, sabun, ortam kokuları, rolon, deodorant , çocuk parfümlerimiz mevcuttur” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı