MHP’den Kahvaltı Programı

450

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ünye’de muhtarlar, oda ve dernek başkanları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde MHP Ünye İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen kahvaltı programında Ünye’deki muhtarlar, oda ve dernek başkanları ile bir araya gelerek Ünye’nin sorunları hakkında istişarede bulundu.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir,”Burada bulunan herkesin ortak dedi Ünye’dir. Ünye’mize hizmet etmek amaçlı hepimiz burada toplandık. Burada Ünye için neler yapıldı, neler yapılabilir bunu konuşmak için bu istişare toplantısını düzenledik” dedi.

Tavlı,” Cumhur İttifakı Mezara Kadardır”

Programda konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı,” Öncelikle bayrağımıza kirli ellerini uzatan Yunan Milletvekilini şiddetle kınadığımı özellikle buradan ifade etmek istiyorum. Cumhur İttifakı özellikle 15 Temmuz hain kalkışmasından sonra AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi tabanlarını masa başında değil, sokakta doğal olarak kurduğu bir ittifaktır. Bu İttifakın felsefesi, birlik beraberlik ve kardeşlik üzerinedir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi bizim beraberliğimiz pazara kadar değil mezara kadardır. Bu ittifak seçim ittifakı değildir. Bu ittifak milletin bekası için, memleketin hayır ve selameti için uzun vadede kurulmuş bir ittifaktır” diye konuştu.

Yılmaz,” Hiç Bir Makam Mevkiye Talip Olmadık”

Her defasında önce ülkem sonra milletim ve sonrasında partim diyerek yola çıktıklarını ifade eden MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz,” Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak 24 Haziran Seçimlerinde Cumhur İttifakı diye çıktığımız bu kutlu yolda 31 Mart’ta da Türkiye’de, Ünye’de ve Ordu’nun 19 ilçesinde Cumhur İttifakı olarak tekrar sizlerin huzuruna çıkarak oy istedik. 24 Haziran’da sloganımız şuydu, Ordu’nun yürekli sesi Ordu’nun her sorununu gündeme getiren, 19 ilçe ve 900’e yakın mahallesiyle TBMM’de Ordu’nun bütün sorunlarını tek tek kürsüden haykırarak başta Ünye olmak üzere, Altınordu, Fatsa ve 19 ilçemizin mahalleleriyle beraber sesi olan sayın vekilimize sizler huzurunda teşekkür ediyorum. Biz Milliyetçi Hareket Partililer olarak önce ülkem, sonra milletim, sonra partim diyerek çıktığımız bu kutlu yolda hiçbir makam ve mevkiye talip olmadık. Bayrak inmesin, ezan susmasın, vatan bölünmesin diyerek her daim Türk milletinin yanında Türkiye Cumhuriyeti’nin korunması için sizlerden destek istedik” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı