İYİ’ler Omuz Omuza Kongreye Gidiyor

362

İyi Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nın 16 Şubat’ta gerçekleştireceği kongreye aday olan Osman Karagöz’den sonra Emekli Öğretmen Feryal Çuhacı’da adaylığını açıkladı.

İyi Parti’de 2. kongreye doğru yaklaşılırken, bir adaylıkta Feryal Çuhacı’dan geldi. İlçe teşkilatında İyi Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle bir araya gelen Çuhacı,” Bağımızı koparmadan güçlü İyi’lerin olduğu bir parti olacağına inanıyoruz. Burada demokrasinin temeli olan kongremize birlik ve beraberlik içerisinde gitmenin mutluluğu içerisindeyiz” dedi.

Partililere konuşan İlçe Başkanı ve kongrede tekrar aday olan Osman Karagöz,”16 Şubat 2020 Pazar günü Alyans Düğün Salonu’nda 2. olağan kongremizi İyi Parti Ünye İlçe Teşkilatı olarak yapma kararı aldık. Bu gün çok kıymetli kardeşim Feryal hanımda kendisinin adaylığını açıklayacak.  Demokraside bunlar normaldir ve güzeldir. Aslında olan demokrasinin güzel tarafı da bunlardır. Teşkilatımızda birden fazla adayın olması da partimize olan teveccühü gösterir” dedi.

İyi Parti Ünye İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Emekli Öğretmen Feryal Çuhacı,” Siyaset çare, çözüm, hizmet yarışı, biz olmak ve vatandadır. Sayın Meral Akşener gibi örnek, azimli çalışkan bir genel başkanı olan partinin % 10 barajına razı olup mecliste 40-50 milletvekili arasında temsil edilmek gibi bir hedefi olamaz, olmamalıdır. Hedefimiz iktidar olmalıdır. Bunun için çok çalışmalıyız. Demokrasi yarışında arkadaşlarımla bizde varız. Partimize güç katmak istiyoruz. Cesurlar bir olalım, beraber olalım, büyük olalım, halleşip dertleşelim ama iyi olalım” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı