Beşli,”Herkes Mutlu Olsun Diye Biz 14 Şubat’ı Uzatıyoruz”

460

14 Şubat Sevgililer Gününe kısa bir süre kala kuyumcular bugüne özel hazırladıkları kampanyalar ile en özel ürünlerini görücüye çıkarttı. Ünye’de hizmet veren Beşli Kuyumculuk da 14 Şubat Sevgililer Gününe özel hazırladıkları birbirinden güzel ürünlerini çeşitli kampanyalarla buluşturarak vatandaşlara sunuyor.

Pazartesi gününe kadar geçerli olacak kampanyalarda baget pırlantadan tek taş pırlantaya, altın pırlantadan saatlere kadar birçok üründe geçerli indirimler ile Beşli Kuyumculuk, sevdiklerine hediye almak isteyenleri bekliyor.

14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak hazırladıkları kampanyalardan herkesin faydalanmasını istediklerini belirten Beşli Kuyumculuk Sahibi Alparslan Beşli,”Her sene olduğu gibi bu sene de 14 Şubat Sevgililer Gününde ATASAY olarak kampanyamız bulunmaktadır. Baget pırlantalarımız 990 liradan başlıyor ve istediğiniz tarzda pırlantanın rengine, büyüklüğüne ve taşına göre fiyatlar değişiyor. Tek taşlarımızda ve kampanya var. Pırlantalarımızda %50 artı nakitte %10 daha indirim uyguluyoruz. Tek taş altınlarımızda da %30-40’a kadar indirimlerimiz var ve fiyatlar 400 liralardan başlıyor. Kampanyalarımız Pazartesi gününe kadar devam edecektir. Gelemeyenler olabilir diye bu kampanyalarımızı bir gün ile sınırlı tutmuyoruz. Herkese sevdiklerine altın türünde hediye almalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

“Büyüklerimiz İçinde Kampanyamız Mevcuttur”

Büyükler içinde özel kampanyaların olduğunu ifade eden Beşli,” Büyüklerimiz her zaman bizim başımızın tacıdır ve onlara da kampanyalarımız var. Onlara elimizden gelen her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Eğer pırlanta isterlerse onların istedikleri fiyatlara pırlanta veririz. Onların sevdiklerine hediye almaları için her türlü kolaylığı sağlamaya hazırız” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı