Türkiye’nin Dört Bir Köşesinde “YSC” İmzası

613

Yaklaşık 5 yıllık tecrübesini Türkiye’nin bir çok köşesine aktaran YSC Teknoloji Taahhüt İnşaat Bilişim Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Cerrah kent güvenliği konusunda yeni teknolojilerin geliştiğini ifade etti.

İstanbul gibi metropol bir şehir başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok noktasında Kent Güvenlik Yönetim Sistemi projelerine devam eden YSC Teknoloji Taahhüt İnşaat Bilişim Ticaret Limitet Şirketi özellikle İçişleri Bakanlığı ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın yapmış olduğu ihalelerle alt yüklenici firma olarak başlattığı çalışmalara adından söz ettirmeye devam ediyor.

“İstanbul Başta Olmak Üzere Türkiye’nin 21 İlinde Faaliyetteyiz”

Şirket olarak teknoloji bakımından hızlı büyüdüklerini ve profesyonel ekibiyle uyum içerisinde hızlı yol aldıklarını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Cerrah,” Biz resmi olarak 2015 yılında kurulduk. Şu an Türkiye’nin 21 ilinde faaliyet gösteriyoruz. Şu an en büyük projelerimizden birisi olan İstanbul Kent Güvenlik Yönetim Sistemi projesini yürütmekteyiz. Projemizin de şu anda sonuna geldik. İstanbul yapısı bakımından metropol bir şehir olmasıyla beraber Türkiye’nin de en büyük şehridir. Yaklaşık 39 tane ilçesi olan bir ilimizdir. Şu an projemiz içerisinde 39 tane ilçenin Adalar’da dahil olmak üzere tamamının Kent Güvenlik Yönetim Sistemi mahalle, cadde, sokak olarak, köprü giriş çıkışları güvenlik bakımı ve plaka tanıma sistemleri dediğimiz PTS sistemleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra projelerimiz ve ihalelerimizi de takip ediyoruz. Güvenlik önemli bir husustur. Bu gün Türkiye’de yaşanan çoğu olaylar kamera sistemiyle ortaya çıkmaktadır. Şirket olarak iyi bir uyum içerisinde ve profesyonel bir ekiple yola devam ediyoruz. Çünkü teknoloji hızına da yetişerek şirket olarak potansiyelimizi güçlendirmek zorundayız” dedi.

“Şirket Olarak Yerelde de Çalışıyoruz”

Şirket bakımından büyükşehirler başta olmak üzere yerel bölgelerde de çalışmalarına devam ettiklerini sözlerine ekleyen Cerrah,” İletişim şu anda Dünya’da en önemli noktalardan bir tanesidir. Teknoloji her gün bir adım daha öte gidiyor. Bu gün ilk kamera sistemiyle başladı. Araç ve plaka tanıma sistemleriyle devam etti. Şu anda yüz tanıma sistemleriyle devam ediyor.  Türkiye genelinde güvenlik sistemleri zaten şu anda İçişleri Bakanlığı ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın yapmış olduğu ihaleler sonucu şu anda güvenlik sistemleri ön plana çıkıyor. Önce sadece ana arterlerde kamera sistemleri vardı. Şu anda cadde ve sokaklara da bu sistem geçiyor. Biz yerel olarak da şu anda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı