25. Yıla Muhteşem Gece

310

Yaklaşık 25 yıllık tecrübesini düzenlenen Lansman gecesiyle taçlandıran Köroğlu Kuyumculuk, çeyrek asır verdiği hizmeti dostları ve sevenleriyle paylaştı.

Ramada Resort By Wyndham Otel’de düzenlenen muhteşem lansman gecesinde sanatçı Gölge Rayan damga vururken, 25. yıla özel 25 katlı pasta ise gecede dikkat çekti.

Ünye’de kuyumculuk sektöründe 1995 yılından bu yana faaliyet yürüttüğünü ifade eden Köroğlu Kuyumculuk Sahibi Nuri Kumaş, “Köroğlu Kumaşlar kuyumcu Meslek serüvenine 1995 yılında başlayıp her türlü ekonomik ortamda o günün şartlarına göre mesleğe, vizyona, kalite ve estetiği amaç edinerek takıda, tasarrufta ve tasarımda kaliteden ödün vermeden günümüze çok çeşitli markaları bünyesine katarak müşteriye odaklı emin adımlarla ve kamuoyunun ciddi günümüze geldik. Herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Programda konuşan Ünye Ticaret ve sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, “Nuri kardeşimiz 1995 yılında bu yana Ünye’de kendini çok güzel bir şekilde ispat etmiş bir esnaf kardeşimiz. Dünya’nın tarihten beri en kıymetli madeni olan altının ticaretini yapan bir kardeşimiz. Bu güne kadar gösterdiği başarıdan dolayı kardeşimizi kutluyor, devamını diliyorum” diye konuştu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı programda, Ünye’de 25 yıldır faaliyet gösteren Köroğlu Kuyumculuk işletmecisi Nuri Kumaş’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Kuyumculuk sektörünün çok önemli ve kritik bir meslek olduğunu ifade eden Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise,” Türkiye altını işleyerek ihraç eden ülkeler arasında. Bu da Türkiye’nin kuyumculuk sektöründe ne kadar önemli işler yaptığının, ne kadar önemli bir yere geldiğinin ve kritik bir sektör olduğunu ortaya koyuyor. Ben bunun önümüzdeki yıllarda artarak devam edeceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

14 Şubata Özel 14 Kişi Çekilişle Hediye Aldı

Özellikle 14 Şubat’a özel düzenlenen gecede 14 ayrı çekilişle misafirlere  çeşitli hediyeler dağıtılması ise dikkatlerden kaçmadı.

Programın sonunda Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve ve bazı firmaların yöneticilerine teşekkür plaketi ve hediyeler verildi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı