Beklenmedik Sürpriz Hastane Odasında Geldi

246

Ünye Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaya doğum günü sürprizi yapıldı.

Böbrek Yetmezliği tanısıyla Ünye Devlet Hastanesinde tedavi gören 73 yaşındaki hasta Fatma Ü. ‘ye servis çalışanları tarafından sürpriz doğum günü hazırladı. Sürpriz kutlama karşısında çok mutlu olan F.Ü. kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını üedi.

“Hastalarımızın Sağlığını Önemsiyoruz”

Servislerinde tedavi gören hastalarına moral vermek için doğum gününde böyle bir organizasyon yaptıklarını belirten Dahiliye Servisi Hemşireleri: “Servislerimizde yatan hastalarımızın sağlığını önemsiyoruz. Onların tedavilerini uygularken sadece medikal yönden değil moral ve motivasyon yönünden de en üst seviyede tutmak en büyük arzumuz. Hastamızın doğum günü olduğunu öğrenince arkadaşlarımızla kendisine sürpriz yapmak istedik. Böyle bir günde hastamızı bir nebze olsun mutlu edebildiysek ne mutlu bize. Kendisine sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz” dediler.

“Burası Benim Evim Gibi Oldu”

Kendisi için hazırlanan doğum günü sürprizi için mutluluğunu dile getiren F.Ü; “Burası benim evim gibi oldu. Doktorumu ve hemşirelerimi çok seviyorum, onlar benim ailem gibi oldu. Bugün de o kadar işlerinin arasında benim doğum günümü kutladılar, hepsine çok teşekkür ederim” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı