İratçı Travel Görkemli Açılışla Merhaba Dedi

575

Yıllardır deneyimli çalışmaları ve turizm konusunda tecrübeli olan ekibini Ünyelilerle tanıştıran İratçı Travel görkemli açılışla merhaba dedi. Ortayılmazlar Mahallesi Devlet Sahil Yolu üzerinde yaklaşık 75 m2’lik bir alanda faaliyetine başlayan turizm şirketi İratçı Travel, Türsab Başkanı Yılmaz Uzunlar’ın katılımıyla turizm ailesini Ünyelilerle buluşturdu.

Çok sayıda kişinin katıldığı açılışta konuşan Orta Karadeniz Bölgesi’nde 235 acenteye sahip Türsab Başkanı Yılmaz Uzunlar,” Ordu’da 30. seyahat acentemizi genç girişimciler olarak buradaki arkadaşlarımıza teslim ettik. Sizler bu anlamda burada olduğunuzdan dolayı bizleri mutlu ettiniz. Firmamız bünyesinde uluslararası yolculuk, uçak bileti, okul turları, gezi seyahatlerimiz var. Bölgelerimizde Samsun, Sinop, Amasya, Tokat, Ordu, Çorum bize bağlıdır. Toplam Ordu’da 30. seyahat acentesi oldu. Ünye’de 5 tane seyahat acentemiz var. Geri kalanı ise Ordu’dadır” dedi.

Açılışta söz alan şirketin ortaklarından Berfin Ceylan İratçı,” Bizlerde daha önce 3 yıldır aktif olarak çalıştığımız acenteler vardı. Çok şükür babamın ve ortağımın destekleriyle bu şirketimizi kurduk. Bundan sonra da hem Ünye halkına hem Türk milletine güvenli turlar sağlayacağımıza inanıyorum. İnşallah hep birlikte mutlu günler geçiririz. Ünye’ye bu konuda katkı yapmak bir Ünye evladı olarak bu beni çok mutlu etti” diye konuştu.

Şirketin genel koordinatörü Hasan Irakçı ise,” Biz bu yola çıktığımızda başkanımıza bir yola çıkmak istediğimizi ifade ettik. Başkanımızda bize destek ve yol göstererek bizlerde böyle bir çalışmanın içerisine girdik. Ben 28 yıldır şehir dışında matematik öğretmenliği yapıyordum. Artık memlekete dönme zamanı geldi ve sizlere güzel hizmet vermek amacıyla buradayız. Amacımız hizmet etmektir. Bizler sizlerle beraber seyahat ve beraber gezmeyi hedefliyoruz. Uçak biletimiz ve diğer hizmetlerimizle sizlerin yanında olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

İratçı Travel Şirket ortağı Sema Güler ise,” Ünyeli olaraktan düzgün ve kaliteli iyi bir hizmet vermek istediğimiz için bu yola baş koyduk. Sayın başkanımızın desteğiyle iyi çalışmalar yapacağımızı düşünüyoruz. Hepinize katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından açılışa katılan misafirlere ikram verildi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı