Ulubey’li Gençlere Spor Malzemesi Desteği

330
Ulubey ilçesinde spor yapan lise öğrencilerine Gençlere Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Spor Malzemesi desteği sağlandı.
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç Ulubey ilçesindeki öğrenciler ile bir araya geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı desteği ile alınan spor malzemelerini, ilçede bulunan liselere takdim edip, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na selamlarını iletti.
Ulubey İlçe Belediye Başkanı İsa Türkcan ile birlikte Okulları ziyaret eden İl Müdürü Mustafa Genç, Ulubey Spor Programlı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ulubey Anadolu Lisesi Öğrencileri ile bire bir yakından ilgilenip öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.
İl Müdürü Genç, Ulubey Anadolu Lisesi ve Ulubey Spor Programlı Anadolu İmam Hatip Lisesi’ndeki gençlerle “Başarıya Giden Yol” konulu söyleşide buluştu. İl Müdürü Mustafa Genç, “Hayatta insanın mutlaka hedefleri olması lazım, hedefiniz olursa hedefe ulaşmanız kolay olur. Hedefinize ulaşmak için ne yapmanız gerekir nasıl çalışmanız gerekir bilirsiniz. Bir hedefiniz olmazsa amaçsızca yaşar hiçbir yere ulaşamazsınız. En güzel yıllarınız lise yıllarınızdır, değerini bilin, hiçbir arkadaşınızı üzmeyin. Eğitim dışında mutlaka sizi ön plana çıkaracak Spor, resim, müzik aleti çalma vb. bir uğraşınız olsun” dedi.
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı