Trabzon’un Çarşıbaşı İlçesinde Belediye Başkanı Ve Personel Karantinaya Alındı

222

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde Başkan Mümin Nuhoğlu’nun  şoförüne yapılan Koronavirüs testleri pozitif çıktı. Yaşan bu gelişme sonrası tüm belediye personeli evlerinde 14 gün izole edilecek.

Belediyeden Yapılan Açıklamada Şu İfadelere Yer Verildi: Korana Virüse Karşı Alınan Önlemler Kapsamında Belediyemiz de Dezenfeksiyon Çalışmaları İlk günden İtibaren Yapılmış Olup Gerekli Tedbirler Alınmıştır. Belediyemiz Bu Süre Zarfında Nöbet Sistemine Geçerek Her Birimimizde Nöbetçi Personel Bırakılarak Hizmet Vermeye Devam Edilmiştir.

Bugün Belediyemiz Personellerinden Nevzat KOTBAŞ’a Yapılan Test Sonucu Pozitif Çıkmış Olup Kendisinin Genç, Dinamik Ve Genel Olarak Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Sizlere Bildirmek İsteriz. Personelimize Acil Şifalar Diliyor Yakın Zamanda Aramıza Dönmesini Temenni Ediyoruz.

Bu Hususta Belediye Başkanımız Sayın Mümin Nuhoğlu’nun Sağlık Durumu İyi Olup, Belediye Personellerimiz Tedbir Amaçlı Evlerine Gönderilerek 14 Gün izole Edileceklerdir… ”Sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz.. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek birbirimizle kucaklaşacağız.. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı