Sağlıklı Yemekler Sağlık Çalışanları İçin

198

Çin’den yayılan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınının önlenmesinde büyük emek sarf eden sağlık çalışanları için Türkiye tek yürek oldu.

Bu çerçevede Ünyeli kadınlar, sağlık çalışanları için ev yapımı pasta, börek, tatlı hazırladı. Toplum sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarının yanında olduklarını söyleyen Ünyeli Kadınlar, zor günler geçiren sağlık çalışanlarının görevlerini fazlasıyla yerine getirdiğini kaydettiler.

Ünyeli Kadınlar adına konuşan Serap Ersöz; “Bu dönemde, bu zor şartlarda canları pahasına koronavirüsle mücadele eden Ünye Devlet Hastanesi sağlık personellerine  teşekkür etmek istedik. Bu Ünye’nin tüm kadınları adına yapılan bir organizasyon. Biz bu desteği severek zevkle yaptık. Her zaman sağlık çalışanlarının yanındayız.” Dedi.

Ünye Devlet Hastanesinde görevli sağlıkçılar da, Ünye kadınlarına göstermiş oldukları nezaket ve destekten ötürü teşekkür ettiler.

Ünye Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanları adına konuşan Başhekim Yardımcısı  Op. Dr. Fatih İleri;

“Öncelikle Covidsiz günler diliyorum. Ünye’mizin kadınları sağ olsunlar bizlere el emeği göz nuru çeşitli pasta börekler yapmışlar. Bizlere moral ve motivasyon amacıyla böyle bir güzellik yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. “ dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı