“Online Çalışmalar Antrenörler Eşliğinde Yapılıyor”

156

Korona Virüs salgını nedeniyle bütün spor aktiviteleri iptal edilip spor salonları kapatılınca Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları antrenmanlarını online olarak yapmaya başladı.

Tüm dünyayı etkileyen Korona Virüs salgını hayatın akışında köklü değişikliklere neden oldu. Salgın nedeniyle yetkililerin bütün spor aktivitelerini iptal edip vatandaşlara “evde kal” çağrısı yapması, Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları ve antrenörlerini farklı bir arayışa sürükledi. Salgının ne kadar süreceğinin belli olmaması nedeniyle çalışmalardan geri kalmak istemeyen sporcular, antrenörleri eşliğinde çalışmalarına online ortamda devam ediyor.

“Online Çalışmalar Antrenörler Eşliğinde Yapılıyor”

Virüs salgını nedeni ile spor salonlarında idman yapamayan sporcuların online olarak evlerinde çalışma yaptıklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Kara, “Tüm dünyayı etkileyen Korona Virüs nedeniyle bütün sporcularımız çalışmalarını evlerinde antrenörleri eşliğinde online olarak gerçekleştiriyor. Bu sayede hem sporcularımız idmanlarına devam ediyor hem de ‘evde kal’ kararına uyuyor. Ekip arkadaşlarımızın koordinesinde online çalışmalarımız bu şekilde salgın sona erene kadar devam edecek” diye konuştu.​

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı