KORONAVİRÜSE YAKALANDI AMA AKLI BABASINDA KALDI

335

İstanbul’da görev yapan Ordulu Hemşire Zelfi Varol, koronavirüse yakalandı. Test sonucunun pozitif çıkması üzerine Zelfi Hemşire, Ordu’da yaşayan babası Hacıbey Varol’un da Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde apandisit ameliyatı olduktan sonra taburcu edildiğini belirterek babasına moral olması amacıyla Müdürlüğü’ne bir dilekçe yazdı ve babasına geçmiş olsun ziyaretinde bulunmalarını talep etti.

Bunun üzerine Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun talimatıyla Hemşire Varol’un babası ile iletişime geçilerek, Müdürlük Evde Sağlık Hizmetleri Koordinatörü Uzm. Dr. Binnur Ün Aksoy, Basın ve Halkla İlişkiler birimi personeli ile Varol’a evinde ziyarette bulunuldu ve Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu’nun selamları ve geçmiş olsun dilekleri iletilerek, şikayetleri hakkında bilgi alındı ve tavsiyelerde bulunularak ihtiyaç duyulması halinde ulaşabileceği telefon numarası paylaşıldı.

Ziyaret sırasında görüntülü aranan kızıyla görüşme sırasında duygulanan baba Varol, kızına da şifa diledi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı