Anlamlı Güne Anlamlı Ziyaret

126

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, dünyada ve Türkiye’de etkisini gösteren salgınla birlikte görevlerine daha canla başla sarılan hemşirelerin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutladı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, bu kapsamda Ordu Devlet Hastanesi ve Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan hemşireleri ziyaret etti. Başhekimler tarafından karşılanan Genel Sekreter Alp, hastanede görev yapan hemşirelerin gününü kutlayarak karanfil takdim etti.

“AİLELERİNDEN VE SEVDİKLERİNDEN AYRI KALIYORLAR”

Hem sağlık çalışanlarının verdiği bu mücadeleyi tebrik etmek hem de tüm hemşirelerin gününü canı gönülden kutlamak için bir araya gelindiğini ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Öncelikle tüm sağlık çalışanlarını yürekten tebrik ediyorum. Bu dönemde sağlık çalışanlarımızın hakkı ödenmez. Dünya bu salgınla uğraşırken ülkemizde cansiperane bir şekilde görev yapan sağlık çalışanlarımız başarılı bir çalışma gösteriyor. Bu süreçte çalışmalarını katbekat artırarak bizler için evlerinden, ailelerinden ve sevdiklerinden ayrı kalıyorlar. Bu nedenle hem sağlık çalışanlarımızın verdiği bu mücadeleyi tebrik etmek hem de tüm hemşirelerimizin gününü canı gönülden kutlamak arzusuyla bir araya geldik. Bu kapsamda tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı