Kaymakam Yüzleri Güldürüyor

217

İkizce Kaymakamı Mustafa Berat Kasımoğlu 7/24 çalışmalarına devam ediyor.Başarılı kaymakam pandemi sürecinde şehri karış karış gezerek hizmetleri takip ederken ,aynı zamanda vatandaşları ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

İkizce’nin sevilen Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu oturmak nedir bilmiyor.

Kaymakam Boş Durmuyor

Kaymakam Kasımoğlu ilçe Merkez Mahallesi Beyceli caddesinde yapılan yol çalışmasını beraberinde ki heyet ile yerinde denetledi. Denetimler sırasında vatandaşlarla da görüşen Kasımoğlu, hal ve hatırlarını sordu sorunlarını dinledi.

Muhtarlar Derneğine Ziyaret

Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu daha sonra İkizce muhtarlar derneği başkanı Baki Yılmaz’ı ziyaret etti. İlçe mahalle muhtarlarının ve mahalle sorunlarını istişare etti.

Vatandaş Memnun

Makamda oturan değil, vatandaşına giden Kaymakam Mustafa Berat Kasımoğlu’nun devlet yüzünü gören halk memnuniyetliklerini gizlemediler. Vatandaşlar ,”devlet baba bizleri yalnız bırakmıyor sağolsun ,kaymakamımızdan çok memnunuz.Bizler çok eskiden kaymakamın yüzünü göremezdik, fakir fukarayla muhatap olan mı vardı? Ama şimdi öyle mi? Her yere böyle genç, başarılı ve iyi kalpli kaymakam nasip olmaz” dediler.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı