Şeyma: Altın Madalyayı Orduya Getirmek İstiyorum

58
Reklam
Reklamı Gizle

2021 Taekwondo Paralimpik Olimpiyat Oyunlarına katılacak olan Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız antrenmanlarına başladı. Şeyma Nur, “Antrenörümle birlikte altın madalyayı Ülkeme ve Ordu’ya getirmek için var olan gücümle çalışacağım”

Ülkemizi Paralimpik Oyunlarında temsil eden Özel Sporcularımız Covid-19 tedbirlerini alarak normalleşme sürecinde Uzman Antrenörler eşliğinde Durugöl Spor Tesislerinde hazırlıklarına devam ediyorlar.

Ordu Gençlik ve Spor il müdürlüğü Antrenörü Olcay TERCAN nezaretinde 2021 Taekwondo  Paralimpik Olimpiyat Oyunlarına katılacak olan Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız çalışmalarına Durugöl Recep Kara Spor Salonunda Covid-19 kuralları çerçevesinde antrenmanlarına başladı.

İlk defa Paralimpik Oyunları’nda mücadele edecek milli sporcu, Avrupa ve dünya şampiyonluklarının ardından Paralimpik Oyunları’nda da altın madalya almayı istiyor.

Antrenman sonrasında Milli Sporcu Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız “ Ülkemizi ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan pandemi nedeniyle çalışamalarıma 3 ay ara verdim. Bu kaybettiğim zamanı elimden geldiğince en kısa sürede tamamlamak istiyorum. Hedeflerimiz için şimdi 2 katı daha çalışma vakti. Antrenörümle birlikte altın madalyayı Ülkeme ve Ordu’ya getirmek için var olan gücümle çalışacağım dedi.

İtalya’nın Bari kentinde, 31 Ekim’de düzenlenen Avrupa Para Tekvando Şampiyonası’nda +58 kiloda mücadele eden Şeyma Nur Emeksiz Bacaksız, altın madalya kazanarak 2021 Tokyo Paralimpik Oyunlarında gitmek için kota almayı başarmıştı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı