Enginyurt,” Ordu Altınordu’dan Türkiye’de Sadece Ak Parti’den İbaret Değil”

101
Reklam
Reklamı Gizle

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ile beraber MHP Ünye İlçe Teşkilatına ziyaret gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı yaptığı Ak Parti’nin Ordu’da hizmet etmeyerek 19 ilçe içerisinde sadece Altınordu’yu göz önünde bulundurduklarını eleştiren Enginyurt,” Ordu’da 19 ilçe bulunuyor. Ordu sadece Altınordu’dan ibaret değil. Benden başka o kadar milletvekili var. Ünye’de Kültür Merkezi, Akkuş-Niksar Yolu, Organize Sanayi Bölgesi, Fındık sorunu ve bir çok çözülecek sorun varken bir defa bile ilçe ziyareti yapmayanlar nerede. Sadece hazıra gelip bol keseden hizmet yaptık diye konuşuyorlar” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ilçe teşkilatı ziyaretlerine Ünye’de başladı. MHP Ünye İlçe Teşkilatına, Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ile gelerek partililerle buluşan Enginyurt, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in göreve gelmeden önce 552 projenin hala hayata geçiremediğini söyleyerek tepki gösterdi.

“Bize 552 Proje Dediler Ortada Bir Şey Yok”

Cumhur İttifakı Adayı olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in vaat ettiği 552 projenin hayata geçirilmediğine tepki gösteren Enginyurt,” Seçim zamanı Cumhur İttifakı diyerek desteğimizi gösterdik. Kendi iktidarının vekilleri yanında yokken bile, ben Cumhur İttifakına zarar gelmesin diye seçim çalışmalarına destek verdim. Ordu’ya ve Ordu’lulara söz veren ben şimdiki belediye başkanının vermiş olduğu 552 projenin nerede olduğunu çok merak ediyorum. 552 projeden kaç tanesi hayata geçirildi bunu bu millet bilmek istiyor” dedi.

“Cumhurbaşkanı Olmasa Siz Bir Mahalleye Muhtar Olamazsınız”

Ünye Organize Sanayi Bölgesi, Ünye Kültür Merkezi, Akkuş- Niksar Yolu’nun çözüm beklediğini ifade eden Enginyurt,” Ordu’da sadece vekil olarak ben temsil etmiyorum. İktidarın gölgesinde yaşayanlar şunu sakın unutmasın. Siz bu gün belediye başkanı, vekil, il başkanı veya ilçe başkanı olabilirsiniz. Ancak unuttuğunuz tek bir şey var. Oda Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmasa siz bir mahalleye muhtar olamazsınız. Siz önce kimin gölgesi altında olduğunuzu ve bu vatandaştan Sayın Cumhurbaşkanı hatırına oy aldığınızı unutmayın. Çözüm bekleyen yüzlerce sorun var. Ve Ordu’nun vekilleri Ankara’da mecliste arka kapılar arasında görüşmeler yaparken bizleri davet etmiyorlar. Ne odluda düne kadar Cumhur İttifakı oldukta şimdi bizsiz görüşmeler kararlar alıyorsunuz. Sadece Türkiye Ak Parti’den ibaret değil” diye konuştu.

“Bize Cumhur İttifakı’na Zarar Veriyorsunuz Diyenlerin Hepsi Ak Parti’ye Zarar Verenlerdir”

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Devlet Bahçeli’nin önderliğinde Cumhur İttifakı’nı sonuna kadar desteklediğini söyleyen Enginyurt,” Bize Cumhur İttifakı konusunda yıpratıyorsunuz diyorlar. Hayır, bizler Cumhur İttifakı’nı her görüşmelerimizde ve toplantılarımızda sonuna kadar savunduk ve savunmaya devam edeceğiz. Bizlere bu ittifakı sarsıyorsunuz diyenler Ünye’ye veya Ordu’ya tek bir çivi dahi çakmayanlardır. Bize Cumhur İttifakı’na zarar veriyorsunuz diyenlerin hepsi Ak Parti’ye zarar verenlerdir” diyerek sözlerini tamamladı.

İlçe Teşkilatındaki toplantıya ayrıca parti teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı