İki Başkandan Terfi Ziyareti

109
Reklam
Reklamı Gizle

Ünye Çevre ve İnsan Hakları Derneği Başkanı İrfan Tosun ile Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek Ünye Emniyet Teşkilatına ziyarette bulundu.

Ünye Çevre ve İnsan Hakları Derneği Başkanı İrfan Tosun, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Yenin ve İlhan Koca ile Derneğin Fahri Başkanı ve Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek, geçtiğimiz günlerde terfi alarak 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne yükselen İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu ile Baş komiserliğe terfi eden Cesur Öner’i ve pandemi sürecindeki başarılarından dolayı ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan Ünye Çevre ve İnsan Hakları Derneği Başkanı İrfan Tosun,” Bugün burada bulunmamızın nedeni hem Ünye İlçe Emniyet Müdürümüz Ahmet Aksu’nun terfi alarak 2. sınıf Emniyet Müdürü olması hem de korona döneminde Ünye Emniyet Teşkilatı’nın başarısını tebrik etmek istedik. Ünye Çevre ve İnsan Hakları Derneği olarak korona dönemindeki başarılarınızdan dolayı bütün Emniyet Teşkilatını tebrik ediyoruz” dedi.

Ziyaretten memnun olan Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu ise,”Pandemi sürecinde Ünye halkı bize çok yardımcı oldu. Sokağa çıkma yasağı sürecinde Ünye’nin en ücra köşelerinde dahi yasağa yüzde yüz uyulduğunu gördük. Ufak problemleri de uyarı ikaz şeklinde çözüme kavuşturduk. Aynı şekilde maskesiz sokağa çıkma yasağına da Ünye’de büyük oranda uyulduğunu görüyoruz. Ben sizlere de bu ziyaretinizden dolayı kendim ve bütün Ünye Emniyet Teşkilatım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı