Gülyalı’da Ekipler Dört Bir Yandan Sahada

67
Reklam
Reklamı Gizle

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’nin talimatlarıyla planlı bir şekilde saha çalışmalarını yürüten ekipler ilçenin dört bir yanında yoğun bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor.

Ürümbey’de Yol Genişletme Çalışması

Ürümbey Mahallesinde yol düzenleme ve genişletme çalışmaları yürüten ekipler dere hatlarında giderleri de genişleterek hem olası taşkınların önüne geçiyor hem de yolların altyapısının bozulmasını önlüyor. Ürümbey’de bugün başlayan çalışmaların hafta sonu da devam etmesi planlanıyor.

Yaz Sezonunda Çalışmalar Hız Kazanıyor

Okulların tatil olması ve fındık hasadının yaklaşmasıyla memlekete dönen gurbetçilerle birlikte ilçe genelinde yoğunluk artmaya başladı. Özellikle belediyeden yol düzenleme taleplerinin arttığı bu dönemde ekiplerde sorunlu bölgelere birer birer müdahale ediyor. Kestane Mahallesi Dörekli semtinde yol düzenleme, reglaj ve silme çalışmaları tamamlandı. Bunun yanı sıra Tepealtı Mahallesinde yol ve Kestane Mahallesinde meydan yıkama çalışmasını da periyodik olarak sürdüren ekipler Yeniköy ve Turnasuyu’nda parkların ot biçme işlemlerini gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı