Başkan Tepe’den Güler’e Sitem!

132
Reklam
Reklamı Gizle

Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Çikolata Park içerisindeki Çikolata Kafe’nin açılışı için kendilerine haber verilmediğini belirterek; “Başkan Hilmi Güler’in ilçemize geldiğini Facebook’tan gördüm.” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in katılımıyla Gülyalı’da hizmete başlayan Çikolata Kafe’nin açılışı için Başkan Tepe’nin çağrılmamasına sosyal medyadan da tepkiler geldi.

Başkan Ulaş Tepe, “açılış olduğundan haberimiz yoktu. Gülyalı için böylesine önemli bir günde yer almak isterdik” diyerek; “Sayın başkanım, Gülyalı’ya geldiğinizi ben de herkes gibi Facebook’tan gördüm. Size, “hoş geldiniz” deyip karşılamak isterdik ama ekibiniz sizi bizlerden kaçırırcasına bir tutum içerisinde. Böyle tatlı bir projenin açılışında tadınızı kaçırmak istemezdik. Yine de Çikolata Kafe ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun. Tüm bu olumsuzluklara rağmen acıyı bal eyleyip şahsınızın samimiyetine inanarak sizleri ziyaret etmeye, ilçemizin taleplerini tatlı tatlı dile getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı