Argan Güven Tazeledi

212

Ak parti Ünye ilçe teşkilatının 6. Olağan Kongresinde tek liste olarak girilen seçimde Kenan Selim Argan yeniden başkanlığa seçildi.

Korona virüs nedeni ile tedbirlerin üst seviyede olduğu kongre salonuna davetliler tek tek alındı. Mustafa rakım Anadolu lisesi spor salonunda gerçekleşen kongrede ilk konuşmayı yapan ilçe Başkanı Kenan Selim Argan “Bu kutlu davamızda yürümeye devam ediyoruz, davamız halk davasıdır, memleket sevdasıdır. Bu yolda yürürken bizleri yalnız bırakmayan ve isteklerimizi yerine getiren sayın milletvekillerimize, il başkanımıza, Büyükşehir belediye başkanı ve Ünye Belediye Başkanımıza Ünye-Akkuş-Niksar yolu için, Kültür Sitesi için ve OSB için verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte daha bir çok işler başaracağız, bu kutlu davaya sahip çıktığımız sürece hizmetler devam edecektir” dedi.

Sırasıyla Ak parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ergün Taşcı, Ak Parti İl Başkanı Halit Tomakin ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yaptıkları konuşmalar ile partililere 18 yıllık süreçte çok işler yaptıklarını ve yapmaya devam ettiklerini beyan ettiler.

Kongreye Ordu Ak Parti Milletvekilleri Metin Gündoğdu, Ergün Taşcı ve İstanbul Ak Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ordu Ak Parti il başkanı Halit Tomakin ve çevre ilçe Belediye başkanları ile Ünye İyi Parti İlçe başkanı Feryal Çuhacı ve MHP Ünye ilçe başkanı Murtaza Hacıimamoğlu ve STK Başkanları katılım sağladı.

Konuşmaların ardından tek liste ile seçime giren Kenan Selim Argan’ın listesinde şu isimler yer aldı.

Hasan Fahri Alparslan, Recep Ali Ateş, Sevgi Tahmazoğlu Pelit, Atilla Güven, Mustafa Karaca, Dursun Ali Akın, Ali Topaloğlu, Sümeyye Hendekci, Ümit Baş, Şükrü Çiloğlu, Musa Coşkan, Güner Eyüpoğlu Yıldıran, Mehmet Gülay, Muharrem Üstün, Selma Hasdemir, İbrahim Ecioğlu, Abdulkadir Şafak, Filiz Hatipoğlu, Sinan Sezgül, Harun Sağlam, Uğur Çil, Barbaros Yağcı, Aydın Akbaş, Yalçın Külünk, Nazlı Tavlı, İsmail Arslan, Dilek Pursah, Necati Güler, Selen Mutlu

                       

                       

                       

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı