İyi Parti’den Alp Medya’ya Ziyaret

139

İyi Parti Ünye İlçe teşkilatı Alp Medya Ajans’a ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Feryal Çuhacı ve yönetim kurulu üyeleri Alp Medya Ajans sahibi Hamza Alp’e ziyaret gerçekleştirerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

İyi Parti’nin İyilerle birlikte iyi bir yol kat ettiğine değinen Çuhacı,” İyiler olarak sahada ve siyasette etkili olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bir çok vatandaşımızla dertleşerek sorunları çözmede ve bir çok sorunları ise çözüme kavuşturmayı amaç edindik. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de bunun sonucunu hep birlikte göreceğiz” dedi.

Ziyaretten memnun olduğunu dile getiren Gazeteci Hamza Alp ise,” Bizler sizlerin çalışmalarını yakinen takip ediyor, halk ile sizler arasında iletişimi kurmak için gayret gösteriyoruz. Siyasi çalışmalarınızda başarılar dileriz” diye konuştu.

Ziyarete ayrıca İyi Parti İlçe Parti Sözcüsü ve Başkan Yardımcısı Berkay Torunoğlu, Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemal Sider, Başkan Yardımcıları Nuray Savaş, Ali Arslan, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri Fatma İhtiyaroğlu ile Davut Yılmaz katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı