Yatıya Misafirim Var Haftaya Ünye’de

172

Kanal d ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan “Yatıya Misafirim Var” adlı yeni yarışma programının önümüzde ki hafta ki durağı Ünye.

Ekranların yeni programı olan Yatıya Misafirim Var’ın bu haftaki çekimlerinde Alp Medya Ajans oyuncusu Güler Topaloğlu Ordu ilini temsil edecek. Çekimleri Mardin Midyat, Malatya, Sivas, Ordu Ünye ve Trabzon’da gerçekleştirilen program çekimleri iki haftada tamamlandı. Ulusal kanallara ajans olarak oyuncu vermeye devam ediyoruz diyen Alp medya ajans sahibi Hamza Alp “2009 yılında kurulan ajansımız 2012 yılında bünyesine Ünye Sanat Tiyatrosunu dahil ederek büyüdü. Geldiğimiz bu güne kadara Atv de yayınlanan Benim İçin Üzülme dizisinde ajans oyuncularımız olan Kerim Aydemir, Mustafa Karadeniz, Tuncay Öztürk, Ogün Sanioğlu, “Çarşı Pazar” sinema filminde Elif Karagöz, Fatma Buluş, Zübeyde Civelek, Ogün Sanioğlu. Kültür Bakanlığının kısa filmi olan “Değirmen” Kerim Aydemir, Mustafa Karadeniz, Hamza Alp. “Deli Seyfullah Destanı” sinema filmi Kerim Aydemir, Mustafa Karadeniz, Ogün Sanioğlu. Ekip 1 dizisinde Mehmet Celal Karagöz. “Ben İyi Biri Olmadan Önce” sinema filmi Hamza Alp hem prodüksiyon olarak hem de oyuncu olarak bulundum ve bu yıl Paris’ten en iyi sinema filmi ödülü aldık. Aynı zamanda bu filmin yazarı, yönetmeni ve başrol oyuncusu Şerafettin Kaya da bir Ünyelidir.  Dizi ve sinemalarda sizlerde kendinize güveniyorsanız ajansımıza bekliyoruz” açıklamasında bulundu

Ordu’yu Ünye’yi En İyi Şekilde Temsil Ettim

Kanal D nin sevilen yeni yarışması “Yatıya Misafirim Var”da oynayan Güler Topaloğlu ise yaptığı açıklamada “Alp Medya Ajans oyuncusu olarak en iyi şekilde Ordu’yu Ünye’yi temsil ettim. Çekimler boyunca memleketimiz için elimden geleni yaptım. Memleketimizin her yeri güzel ve tarih kokuyor, Bizim şehrimiz hem yeşillik hem de doğa olarak harika bir yer, manyetik kumumuz, denizimiz, şeyh yunus emre türbemiz saymakla bitmeyen yerlerimizde misafirlerimizi ağırladık, inşallah sizlerde ekranları başında keyif alırsınız” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı