Spor Hocası Balcıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

214

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Dövüş Sanatları Antrenörü ve Milli Takım Antrenörü Hakemi Kenan Balcıoğlu (53) son yolculuğuna uğurlandı.

Dün akşam saatlerinde Ünye Kapalı Spor Salonu’nda olduğu sırada İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü  Dövüş Sanatları Antrenörü ve Milli Takım Antrenörü ile Hakemi olan Kenan Balcıoğlu (53) kalp krizi geçirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin sonrası Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Balcıoğlu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yaklaşık 35 yıldır Wushu başta olmak üzere Kick Boks, Muay Thai gibi uzakdoğu sporlarını gençlere sevdiren Dünya, Türkiye şampiyonu yetiştiren, aynı zamanda İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü  Dövüş Sanatları Antrenörü olan Kenan Balcıoğlu’nun ani ölümü spor camiasını yasa boğdu.  Kenan Balcıoğlu Fevzi Çakmak Mahallesi Yeni Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Yiğitler Mahallesi’nde bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze törenine Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Gürel, Ordu İl Gençlik Müdürü Mustafa Genç, Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Wushu Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kurt, Kurum amirleri, Ünye’de bulunan spor kulüpleri başkan ve yöneticileri, sporcular, yakınları ve sevenleri katıldı.

Cenaze törenine ayrıca Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ve Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’da çelenk gönderdi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı