“Doğru Bilgi Ve Güzel Haberlere İmza Atıyorsunuz”

137

Ak Parti İlçe Teşkilatı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Alp Medya Ajans ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçemizde sivil toplum kuruluşları tarafından Alp Medya Ajansımıza ziyaretler devam ediyor. Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı tarafından ziyaret edilen ajansımıza İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Demir ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bizleri ziyaretinde çok önemli bir mesleğe sahip olduğumuzu dile getiren konuşan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan,” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü tebrik ediyorum. Bu vesile ile arkadaşlarımızın aynı zamanda 2021 yılı içerisinde çok güzel haberlere namzet olmalarını temenni ediyorum. Gazetecilik malumunuz olduğu üzere özellikle son dönemde çok önemli bir meslek olarak ön plana çıktı. Çünkü vatandaşın doğru kaynak ve doğru yerden bilgileri almak suretiyle hafızasında çok güzel bir mesaj verme ve net bir cevap alma anlamında bizler için değerlidirler. O açıdan bu mesleği icra eden arkadaşlarımızın çok ulvi bir görev yaptığını ben ifade etmek isterim. Çünkü doğru kaynaktan doğru bilgileri alarak vatandaşlarımızın en iyi şekilde bu bilgileri alması gazetecilik mesleği açısından çok önemlidir. Biz o açıdan Alp Medya Ajans ailesini bu vesile ile ziyaret ettik. Arzu ediyoruz ki bizlerin onların her zaman yanında olduğumuzu bilsinler istiyoruz. Nihayetinde Ünye için çalışıyoruz” dedi.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu ise ,” Ben 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günününüz kutluyorum. Tarafsız gazetecilik anlamında çalışıyorsunuz. Emekleriniz boşa gitmesin. Kenan başkanımızın da dediği gibi her türlü güzel haberlere imza atmanızı diliyorum” diye konuştu.

Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir Demir,” Öncelikle basınımızın güzide temsilcileri olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyoruz. Ünye’mizde kamuoyunu yönlendirmek ve bilgilendirmek adına çok büyük görevler icra ediyorsunuz” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı