Son Dakika : 2 Köy Ve Şehir İçindeki 1 Mahalle Araştırılıyor

606

Geçtiğimiz 11 Şubat Perşembe günü Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı çöp arıtma tesisinde çalışan personellerin kafası kopmuş halde buldukları 2 günlük bebeğin ailesi bulunması için savcılık ve polis geniş çaplı araştırmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü  Ordu Büyükşehir Belediyesi çöp arıtma tesislerinde çalışan personeller tarafından başı gövdesinden ayrılmış kız bebek bulundu. Cevizdere Mahallesi’nde bulunan ait çöp arıtma tesislerine, Ünye ilçe merkezinden getirildiği öğrenilen ve 3 çöp kamyonundan birinden düştüğü belirlenen ve döküm esnasında kafası gövdesinden kopmuş kız bebek bulundu. Bebeğin yaklaşık 2 günlük olduğu öğrenilirken, olay yerine çağrılan savcının ilk incelemesinin ardından bebeğin cesedi Ünye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Araştırmalar Ünye’de Yoğunlaştı

Edinilen bilgiye göre savcılık tarafından yapılan soruşturma kapsamında çöp tesislerine o gün sadece Ünye ilçe merkez mahallesinden 1 kamyon,  ve Ünye’ye bağlı uzak 2 köyden ise 2 kamyon çöpün boşaltıldığı öğrenildi. Bebeği kim yada kimlerin çöp konteynerine bıraktığı detaylı olarak araştırılıyor.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı