GündemOrdu

Vali Sonel: “Kapımız Açık”

Her hafta Çarşamba günlerini “Halk Günü”ne ayırarak, vatandaşların sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında 317 vatandaşın sorununu çözmek için çaba sarf etti.

Toplantıya katılan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını soran Vali Tuncay Sonel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için gayret gösterdi.

Vali Sonel, hayırsever iş insanlarının destekleri alınan ve her hafta düzenli dağıtılan alışveriş kartlarına ek olarak öğrencileri olan aileler için kırtasiye çekleri, çocukların kıyafetlerine kadar yardımcı olmaya çalıştı. Ayrıca, sağlık yardımı, iş konusu, yol sorunu gibi konularda da vatandaşların sorunlarını çözmek için ekibiyle birlikte çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Vali Sonel, “Halk Günü” toplantısına ailesiyle birlikte gelen çocuklara da çeşitli hediyeler vererek, onları da mutlu etti.

Ordu Valisi, “Halk Günü”ne katılan vatandaşları Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına davet etti.

29 Ekim Cumartesi günü Cumhuriyetin 99. yılının kutlanacağını söyleyen Vali Sonel, “Cumhuriyet Bayramımızı halkımızla birlikte büyük bir coşkuyla kutulayacağız. Cumartesi akşamı saat 20.30’da Atatürk Parkında konserler ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı Cumhuriyet Şöleninde sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Kutlamalar havanın yağmurlu olması durumunda Recep Kara Spor Salonunda gerçekleştirilecektir.” dedi.

 

 

 

 

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu