Alp TvGündemİlçelerÜnyeÜnye Belediyesi

38 Dükkan İhalede

 

“38 DÜKKAN HAYATA GEÇİYOR!”

2.ETAP 38 DÜKKANIN İHALE SÜRECİ BAŞLIYOR

Fatsa Özel Sanayi Sitesi, bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir ticaret merkezi olarak büyümeye devam ediyor. Şimdi de 2. etap sanayi dükkanları için ihale süreci başlıyor. İkinci etapta toplamda 38 iş yeri, Fatsa Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılıyor. Bu dükkanlar, sadece Fatsa’ya değil aynı zamanda çevre il ve ilçelere hizmet eden bir konumda bulunuyor.

İHALE TARİHLERİ
İkinci etap dükkanların ihalesi 25-26-27-28 Eylül tarihlerinde saat 14:00’te yapılacak. İlgilenenler için detaylı bilgilere Fatsa Belediyesi – Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden ulaşabilirler.

“YENİ DÜKKANLAR YIL SONUNA BİTECEK”
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni yapılan bloklarla birlikte sanayi bölgesinin büyüyerek Fatsa’ya ve çevre ilçelere daha fazla hizmet edeceğini vurguluyor. Özel Sanayi Sitesi’nde 2. etap için 38 yeni iş yerinin yapımının devam ettiğini belirten Başkan Kibar, bu dükkanların yıl sonuna kadar tamamlanacağını ve üçüncü etap için de 27 yeni iş yerinin hazırlıklarına başlayacaklarını açıkladı. Böylece Fatsa Belediyesi, Özel Sanayi Sitesi’nde toplamda 99 yeni iş yerini esnaflara kazandırmış olacak, bölgenin ekonomisine önemli bir katkı sunacak.

2 1600x900 1 1600x900

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu