GündemİlçelerİllerOrduOrdu Büyükşehir BelediyesiSiyasetÜnye

6 Mahallenin İstek ve Talepleri Görüşüldü

 

MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu, 6 Mahallenin istek ve taleplerini Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e vatandaşların sorunlarını sundu.

 

Ünye’de her hafta düzenli olarak yaptığı vatandaş ziyaretleri doğrultusunda vatandaşların istek ve taleplerini not alan Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’e ziyaret gerçekleştirerek sıkıntılarına çözüm bulmak noktasında fikir alış verişinde bulundu. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’e gerçekleştirilen ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu’na İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.

 

Vatandaşların Sıkıntılarını ilettiği ziyaretten sonra Sosyal Medya Hesabından paylaşım yapan Başkan Hacıimamoğlu “İnkur, Yenikent, Kadılar, Yeşilkent,  Yavi Köyü Mahallelerimizin tüm sorun ve sıkıntılarını, MHP Ünye İlçe Başkanlığı olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Güler Bey’e ilettik ve çözümü noktasında söz aldık. Kendisine teşekkür ederiz.” Dedi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu