GündemAsayişÜnye

8 Kişi Yakalandı!

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından son bir haftada 7 operasyon gerçekleştirildi. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonlarda 8 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin adreslerine yapılan baskınlarda 28 gr Esrar, 9 gr metamfetamin, 2 adet ecstasy uyuşturucu madde ele geçirildi.

Yine bununla birlikte yapılan operasyonlara ilişkin Ordu Valiliği’nin paylaştığı bilgide şu detaylara yer verildi:

29/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (3) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup;  şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

29/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (22) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

01/12/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (2) şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (3) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup;

şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

01/12/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli bir şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (2) adet Ecstasy hap ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

04/12/2022 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince bir ikamette yapılan aramada (9) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; konu ile ilgili olarak (2) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu