GündemÜnye

8. Olağan Kongre Başkent’te Yapılacak

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, Ünyelileri partinin Ankara’da gerçekleşecek olan 8. Olağan kongresine davet etti. Kongrenin önemine değindiği açıklamalarda bu toplantıyla Ünye ve ülke açısından çok önemli bir organizasyona ev sahibi yapacaklarını söyledi.

Başkan Özgür Şahin, kongre hakkında şu bilgilere yer verdi:

“Yaşanabilir bir Türkiye mottosu ve “Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya” ideali ile çıktığımız yolda Ünyeli Hemşerilerimizi de aramızda görmek istiyoruz ve kongremize davet ediyoruz. Kongremizi 30 Ekim Pazar günü saat 10.00 ‘da Ankara Hacı Bayram Üniversitesi Kongre ve Kültür merkezinde gerçekleştireceğiz.

Kongrenin bir milat olacağını söyleyen Başkan Özgür Şahin Ünyelilere özel çağrıda bulunarak katılımlarının önemine değindi ve kongre içerisinde ele alınacak konular hakkında açıklamalarda bulundu:

 

“İhtiyacımız Olan Tek Şey Yeni Bir İktidardır!”

“Ne yeni anayasa ne de yeni ekonomi modeli! İhtiyacımız olan tek şey; sadece ama sadece yeni bir yönetim anlayışına sahip, yeni bir iktidardır! İktidara yürüme anlamında adeta bir milat olacak kongremize tüm Ünyeli hemşehrilerimizi davet ediyoruz.”

 

Ünye’den Ankara’ya Araç Kalkacak

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, kongreye katılmak isteyen Ünyeli vatandaşlar için 29 Ekim Cumartesi akşamı saat 23.00’da Ünye Saadet Partisi ilçe binasının önünden araçlar kaldırılacağı belirtti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu