GündemEğitimÜnye

84 Okulda 26 Bin 450 Öğrenci Karne Aldı

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Yunus Emre İlkokulu’nda öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Başkan Tavlı karne alan öğrencileri tebrik ederek Ünye Belediyesi olarak eğitime her zaman destekler verdiklerini söyledi.

 

2022-2023 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemi bugün çalan son zille tamamlandı. Ünye’de 84 okulda öğrenciler karne sevinci yaşadı. Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Emniyet Müdürü Celal Sarısoy, Jandarma Komutanı Üsteğmen Muhammed Ali Gökkan, Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demirel Yunus Emre İlkokulu’nda öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

 

Müdür Tokgöz, “26 Bin 450 Öğrencimiz Karne Sevinci Yaşıyor”

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “İlçemizde 84 okulumuzda 26 bin 450 öğrencimiz karne sevinci yaşıyor. Bizde de bu sevince ortak oluyoruz. Bir dönemi daha başarılı, kazasız belasız, mutlu bir şekilde sona erdirdik. Bunda hiç kuşkusuz öğretmen arkadaşlarımızın emeği en büyük olan kısım sizlerin huzurunda değerli öğretmen arkadaşlarımıza bir dönem boyunca yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür ediyorum.  Bizlerde bu tatil sürecinde okullarda ki eksiklikleri tamamlayıp öğrencilerimiz için öğretmenlerimiz için hazır hale tekrar getireceğiz” dedi.

 

Başkan Tavlı, “Öğretmen Ve Öğrencilerimize İyi Bir Tatil Dönemi Temenni Ediyoruz”

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “Pandeminin etkisinin kalkmasıyla yüz yüze eğitiminde yeniden başladığı süreci de tam manasıyla yakaladık. İlk yarı da böyle bir sıkıntı yaşamadık. Hiçbir okulumuzda pandemiden ya da geçmişten kaynaklı sıkıntılardan yaşanmadı. Okullarımızın da fiziki şartlarında eksiklik varsa bizde onları gidermek için bu tatil sürecini fırsat bilip inşallah o eksiklikleri tamamlarız. Biz de yerel yönetim olarak fiziki şartların iyileşmesinde üzerimize düşen herhangi bir görev varsa onları da yaparız. Zaten her zaman desteğimiz oldu. Öğretmen ve Öğrencilerimize iyi bir tatil dönemi temenni ediyoruz” diye konuştu.

 

Kaymakam Işık, “Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum”

Ünye Kaymakamı Ayhan Işık  “Öğretmenlere katkılarından emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. İyi tatiller diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere karneleri protokolü üyeleri tarafından verildi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu