GündemÜnye

91.1 Hizmet Radyo Yayında!

Ocak 1993 yılında yayın hayatına başlayan Hizmet Radyo 2014 yılında ara verdiği yayınına bugünden itibaren yine 91.1 frekansından dinleyicilerine merhaba dedi.

Neşeli cıvıl cıvıl, hareketli ve son çıkan müzikler ile dinleyicilerinin karşısına çıkan, yenilenen Hizmet Radyo artık bölgenin kısa sürede vaz geçemeyeceği bir frekans olacak diyen Hizmet Gazete Radyo A.Ş ve Alp Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp  “İnanın çok heyecanlıyım, o dönemlerde Hizmet bünyesinde bende çalışmıştım, gazete, radyo ve televizyon çok güzel bir dönemdi. Hareketli zamanlarımız oldu. Aradan geçen yıllar sonrasında şimdi ben bu grubun başındayım. Yine ilk günkü aşkla deriz ya hep, bu aşkın tarifi yok şuan. Biz ekibimizle birlikte çağın gerektirdiği ölçüde elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Kaset dönemleri, cd’ler derken şuan her şey elinin altında bir tuş kadar yakın. Ancak o tuşlar dinleyici için çok önemli, o parmaklar öyle güzel işler yapacak ki dinleyici benim frekansım bu diyecek. O aşkla çalışmaya başladık. Radyomuzun Genel yayın yönetmenliğine kendini yetiştirmiş, yine benim gibi hizmet grubu altında az zamanda olsa Radyosunda küçük yaşlarda tanışmış ve kendini Üniversite yıllarından itibaren geliştirmiş, Ulusal radyoların aranan sesi, reklamlardan aşina olduğumuz bir ses tonu ile artık bizimle birlikte çalışacak olan Meltem Çayırezmez, az öncede vurgulamaya çalıştığım gibi ondan vaz geçemeyeceksiniz” açıklamasını yaptı.

Radyonun çiçeği burnunda genel yayın yönetmeni Meltem Çayırezmez “İsmin nostaljisi ve kalitesi ile yerel değil “Türkiye’nin en keyifli radyosu” olmaya adayız. 91.1 frekansından yetiştirilmiş en özel sesler, keyifli programlarla hem dinleyip hem eğlenip hem de öğreten bir radyo olacağız. Orta Karadeniz’in nabzını tutacağımız frekansta sanat,  müzik, haber ve interaktif programlarla biz burada olacağız” dedi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu